Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

MOPAŞ Bahçe Evler Çayırova projesine ön talep topluyor!

MOPAŞ A.Ş, Kocaeli Çayırova'da yapacağı ilk toplu konut projesi Bahçe Evler için ön talep toplamaya başladı...İstanbul ve Kocaeli’nin önde gelen peraken de zincirlerinden biri olan MOPAŞ A.Ş, Çayırova'da gerçekleştireceği ilk toplu konut projesi Bahçe Evler ile bölgeye değer katmaya hazırlanıyor. 21 yıllık  ticari deneyime sahip olan MOPAŞ A.Ş;  bugüne kadar  ki tüm ticari çalışmaların da müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak görmektedir.  Bu hedef doğrultusun da yeni projesi Bahce Evler de  MOPAŞ, 1+1 den 5+2’ ye kadar  farklı tiplerde Bahçe, teras ve bölgede ilk kez yer alacak Loft temalı daire seçenekleri ile, unutulan balkon ve mahalle kültürünü BAHÇE EVLER projesin de hayata geçiriyor. Bölge sakinlerine nitelikli ve dolu dolu bir yaşam vaad eden BAHÇE EVLER. Ön talep toplanmaya başladı.  


BAHÇE EVLER’ de  lansman öncesi ilk fiyat avantajından yararlanmak isteyenler, www.bahceevler.com  adresine girerek form doldurabilir veya 0850 733 00 18 numaralı telefonu arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirler. 


Altın üçgen  diye adlandırılan Gebze Çayırova bölgesin de, bulunduğu lokasyon ve bundan sonra ki yatırımları, farklı tarzı ve konsepti ile bölgenin standartlarını yükseltme amacı ile Mopaş A.Ş. çalışmalarına başlamıştır.  Ulaşım akslarına kolaylığı ile cazibe merkezi haline gelen Çayırova da BAHÇE EVLER projesi ile bir değer oluşturmanın ve yeni bir  kulvar da çalışmanın haklı grurunu yaşıyor.


Web: http://www.bahceevler.com/ 

Tel: 0850 733 00 18