Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Motto İstanbul Evleri nerede?

Celaloğlu'nun yeni konut projesi Motto İstanbul'da toplam 90 daire ve biri süpermarket olmakla birlikte 12 mağaza yer alıyor. Peki, Motto İstanbul Evleri nerede?


Celaloğlu'nun yeni konut projesi Motto İstanbul'da toplam 90 daire ve biri süpermarket olmakla birlikte 12 mağaza yer alıyor. Projede daire teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.


Motto İstanbul, kapalı otopark ve 7/24 güvenliğiyle de yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve teraslı daire seçenekleri sunuluyor. 


Motto İstanbul’da yüzde 12 lansman öncesi indirimiyle birlikte cazip fiyat avantajları sunuluyor. Ayrıca peşin ödemelerde ilave yüzde 8 indirim ve 24 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi şeklinde ödeme seçenekleri de sunuluyor. Yüzde 1 KDV oranı, yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında yer alıyor.


Motto İstanbul nerede?

Motto İstanbul Projesi, İstanbul Güneşli'de hayata geçiriliyor. Proje, Atatürk Havalimanı ve CNR Expo İstanbul’a 5 dakikalık mesafede yer alıyor.


Basın Ekspres Yolu’na ise 500 metre mesafede konumlandırılan Motto İstanbul; Halkalı ve Atatürk Havalimanı’na gidecek iki yeni metro hattının istasyonlarının da 400 metre yakınında bulunuyor.


Web: http://mottoistanbul.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı