Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Motto İstanbul satışa çıktı!

Dünyaca ünlü 5 yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, prestijli ofis ve rezidans projelerinin yükseldiği Güneşli’de, CELALOĞLU tarafından yeni bir proje hayata geçiriliyor: MOTTO İSTANBUL..


Dünyaca ünlü 5 yıldızlı oteller, alışveriş merkezleri, prestijli ofis ve rezidans projelerinin yükseldiği Güneşli’de, CELALOĞLU tarafından yeni bir proje hayata geçiriliyor. 


Atatürk Havalimanı ve CNR Expo İstanbul’a 5 dakika mesafede bulunan Motto İstanbul; merkezi konumuyla da dikkat çekmektedir. Basın Ekspres Yolu’na 500 metre mesafede yer alan proje; E5 Karayolu, TEM, Kuzey Marmara Otoyolu gibi önemli ulaşım akslarına rahat bir şekilde bağlanmasıyla birlikte Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve yapımı devam eden 3. Havalimanı’na ulaşım da kolaylıkla sağlanabilmektedir. Motto İstanbul, Halkalı ve Atatürk Havalimanı’na gidecek iki yeni metro hattının istasyonlarının da 400 metre yakınında bulunmaktadır.

 

Yeni bir proje hayata geçirmek için Güneşli bölgesini özellikle seçtiklerini ifade eden CELALOĞLU Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Sulu, “Güneşli’de sanayi tesisleri birer birer kalkıyor. Yerlerine 5 yıldızlı oteller, marka rezidanslar, AVM’ler yapılıyor. Arsa maliyetleri ve metrekare fiyatları günden güne artış gösteriyor.


Buna rağmen Güneşli, gelişim sürecinin daha başında. İstanbul’daki konumu itibariyle yatırımcıların gözdesi bir yer”, dedi. Modern mimariye vurgu yapan Selahattin Sulu, “Bölgenin ruhuna uygun olarak Motto İstanbul’da iş ve yaşam alanının buluştuğu yenilikçi konsepti benimsedik. Daire tiplerinde kullanışlı ve geniş alanlar oluşturduk. Buna rağmen özellikle ikinci eldeki satış ve kiralama rakamlarına etki edecek aidat bedellerini sürdürülebilir ve ekonomik tutarak projenin yatırımcısına kazandırmasını hedefledik”, dedi.


Motto İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve teraslı daire tipleri olmak üzere toplamda 90 daire ve biri süpermarket olmakla birlikte 12 mağaza yer almaktadır. Modern ve kaliteli yapı elemanlarının kullanıldığı Motto İstanbul, kapalı otopark ve 7/24 güvenliğiyle de yatırımcılarına ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


Aralık 2017’de teslim edilecek Motto İstanbul’da %12 lansman öncesi indirimiyle birlikte cazip fiyat avantajları sunuluyor. Ayrıca peşin ödemelerde ilave %8 indirim ve 24 ay “0” faizli firma taksitlendirmesi şeklinde ödeme seçenekleri de mevcut. %1 KDV oranı, yatırımcıları cezbedecek unsurlar arasında…


Web: http://mottoistanbul.com.tr/


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı