Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Murat Aydınoğlu kimdir?

Mimari çalışmalarını Kanat Mimarlıkta sürdürmekte olan Mimar Murat Aydınoğlu kimdir?


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Murat Aydınoğlu, 1989 yılında Kiğı’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Muğla Üniversitesi İnşaat Teknolojisi bölümünden mezun oldu. 


Daha sonra girdiği Doğuş Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesinden mezun oldu. Çalışmalarını Kanat Mimarlıkta sürdürmektedir.


Kanat Mimarlık

Kanat Mimarlık, ön konsept aşamasından, planlama, yapım, tamamlama aşamasına kadar tüm safhalarda etkin rol alarak mimarlığı yaşam biçimi edinmiş bir ekipten oluşur. Mimari, iç mimari , kentsel tasarım ve mühendislik bilimlerini bir bütün olarak değerlendiren; disiplinler arası koordinasyon, bütçe ve iş programını projenin tüm kademelerinde titizlikle uygulayan, tasarım ve uygulama ofisidir. 


İnsan ve çevre odaklı; sürdürülebilir yüksek verimlilikte, sağlıklı ve işlevsel yapılar tasarlamayı amaç edinmiş , her proje için kullanıcı istekleri ve mevcut durumu değerlendirerek talep edilen ihtiyaç programlarını dikkate alarak, bu bilgileri çevre koşulları ve projenin çevre içerisindeki rolü ile birleştirir.


Kanat Mimarlık iletişim

Barbaros Mh. Fesleğen Sk. Uphill Court Towers 

AB-1 Blok K:11 D:61 Ataşehir / İstanbul

0216 688 1990

0216 688 4990

info@kanatmimarlik.com