Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Muş Merkez Kale Mahallesi kura sonuçları 2018!

Muş Merkez Kale Mahallesi'nde yer alan 3+1 tipli daireler için kura bugün çekiliyor. İşte Muş Merkez Kale Mahallesi kura sonuçları 2018..


TOKİ Muş Merkez Kale Mahallesi 237 Adet Konut Kentsel Yenileme Projesinin başvuru işlemleri 10 – 24 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

 

C2 Tipi (3+1) konutların kurası bugün çekiliyor. Kura saat 14:00’de başladı. Kura, Muş Öğretmenevi Konferans Salonunda kura çekilişi gerçekleştiriliyor.

  

C1 Tipi konutlar için ise; konut sayısından az başvuru yapılmış olduğundan; “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi”işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Konut seçim işlemleri; Projenin müşavir firması BCT İnşaat Mimarlık Mühendislik Müşavirlik A.Ş tarafından Muş Merkez Kale Mahallesi Şantiyesinde, Sözleşme imzalama işlemleri; 12 - 23 Şubat 2018 tarihleri arasında T.Halk Bankası AŞ. Muş Şubesinde gerçekleştirilecektir.  


C1 tipi başvuru sahipleri seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte/günde seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar seçimlerini tamamladıktan sonra, seçim yapabileceklerdir.


Muş Merkez Kale Mahallesi kura sonuçları 2018

Muş Merkez Kale Mahallesi kura sonuçları 2018 açıklandıktan sonra burada yer alacak.C2 Tipi Konutlar Başvuru Listesi için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016