Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Mustafa Karaçuha

Rams Yapı Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Muhammet Civelek, Recep Karamahmutoğlu ve Suat Köseoğlu ile birlikte Rams Yapı kurucularındandır.Mustafa Karaçuha kimdir?


Mustafa Karaçuha; Rams Yapı patronlarındandır. Bugüne kadar Rams Yapı ile birlikte birçok projenin altında imzası vardır. Rams Yapı’yı Muhammet Civelek, Recep Karamahmutoğlu ve Suat Köseoğlu ile birlikte kurmuştur.

Son olarak Karaçuha, Rams Yapı bünyesinde Sample Park projesini hayata geçirdi. 


Mustafa Karaçuha


Sample Rams projesinin özellikleri nedir?


Ataşehir’de konumlandırıldı. 2012 yılı Nisan ayında temelleri atıldı. 2013 Aralık ayında teslim edilmesi planlandı. 7 katlı 4 blok şeklinde tasarlandı. Toplamda projede, 130 adet daireye yer verildi. 


Sample Park, E-5'e 2, Fatih Sultan Mehmet'e 3, Kadıköy-Kartal metro hattına 2, metrobüse 2, Medipol Hastanesi'ne ve Memorial Hastenesi'ne ise 5 dakikalık mesafede konumlandırıldı. Ayrıca projeye yakın olan eğitim kurumlarından bazıları; Yeditepe Üniversitesi, Okan Üniversitesi ve Doğuş Üniversitesi.


Ortak alanlar arasında ise golf alanları, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tırmanma duvarı, spor salonu, sauna, cafe, bar, spa merkezi, masaj salonu, sinema salonu, barbekü alanı bulundu. 


Sample Park projesinde yer alan 1+1 dairelerin satışlarının tamamlandı. 2+1 daireler 298 bin TL ile 354 bin TL arasında, 3+1 daireler 480 bin TL ile 499 bin TL arasında değişen fiyatlarla 2013 Mayıs ayı itibari ile satışa sunuldu.


Satış Ofisi: 0 216 291 26 00


Mustafa Karaçuha’nın hedefleri arasında neler yer alıyor?


Rams Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karaçuha, gelecek dönemler için planladıkları projeleri hakkında şunları söyledi:


Sample Park projesi gibi Çamlıca ve Şerifali’de de projeler geliştirmeyi düşünüyoruz. Bu projelerin yapımına 2013 yılı içinde başlayacağız. Tahmin ediyorum 2015 yılı içinde de tamamlamış oluruz. Projelerin fizibilite çalışmaları tamamlandı; marka konumlandırma çalışmaları ise hızlı bir şekilde devam ediyor. 


Mustafa Karaçuha ve Rams Yapı iletişim bilgileri neler? 


Adres: Örnek Mah. Ahmet Yesevi Caddesi, No:56 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon: 0216 291 26 00 pbx Faks: 0216 291 27 00

E-Posta: info@ramsyapi.com.tr Web Adresi: www.ramsyapi.com.tr