Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

N City Esenyurt

N City Esenyurt projesi 15 dönümlük Kiptaş arazisi üzerine Özyurtlar İnşaat tarafından konumlandırıldı. Projede yer alan daireler 2013 Haziran ayı itibari ile 89 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.Proje künyesi

Lokasyon:  Esenyurt / İstanbul

Toplam arsa: 15 dönüm

İnşaata başlama tarihi: 2013

İnşaatı bitirme tarihi: 2015

Ünite sayısı: 450 adet daire

Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: 2013 Haziran ayı itibari ile 1.271 TL’den başladı.

Ödeme koşulları:  Peşinat + Banka kredisi


Proje konumu 

Çevredeki okullar:  İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne 5 km

Çevre yollara uzaklığı: Atatürk Havalimanı’na 14 km, Esenyurt Belediyesi’ne 5 km, Torium Avm’ye 7 km, Avcılar Metrobüs durağına ise 5 km

Hastaneler: Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 km


N City Esenyurt


N City projesi nerede?


İstanbul Avrupa Yakası’nda Esenyurt ilçesinde inşa edildi. Kiptaş 5. Etap ile Kiptaş 6. Etap’ın yanında bulunan 15 dönümlük arazide hayata geçirildi. Proje, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne 5 km, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Esenyurt Belediyesi’ne 5 km, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 km, Torium Avm’ye 7 km, Avcılar metrobüs durağına ise 5 km uzaklıkta konumlandırıldı.


N City projesinde yer alan dairelerin özellikleri nedir?


15 katlı 4 blok olarak tasarlanan projede 450 adet daireye yer verildi. . Projede bulunan 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 82 ve 112 metrekare, 3+1 dairelerse 140 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. 

N City Esenyurt


N City projesinin sosyal alanları arasında neler yer aldı?


N City projesinde konut alıcılarına tanınan sosyal imkanlar şöyle: Özel yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde spor kulübünün bulunduğu sosyal tesis.


N City projesinde yer alan daire fiyatları kaç TL?


2013 Haziran ayı itibari ile daire fiyatları şu şekilde: 1+1 daireler 89 bin liradan, 2+1 daireler 119 bin liradan, 3+1 dairelerse 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


N City projesinde ne gibi ödeme planı sunuluyor?


Projeden daire almak için tutarın minimum yüzde 30'u peşinat olarak ödeniyor ve  kalan miktar için 18 ay, 24 ay ve 36 aylık vadelerle taksit uygulanabiliyor. 


Özyurtlar İnşaat nasıl bir firmadır?


Esenyurt’ta yapı malzemeleri satan bir mağaza olarak 1990 yılında temelleri atılan Özyurtlar İnşaat, 2005 yılında konut ve inşaat sektörüne giriş yaptı. Kurucusu Tamer Özyurt olup, firmanın Esenyurt projeleri şöyle: Bahçeşehir -Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, Gardencity projesi, Ntepe Evleri, Ntowers ve Nmerkez.


Özyurtlar bünyesinde yer alan Neyzen Yapı Marketi ve Özyurt Gayrimenkul ise çalışmalarına devam ediyor. Neyzen;  yapı malzemeleri satan bir market olup, Özyurtlar Gayrimenkul ise daire kiralamak, satın almak isteyen kişiler ile dairesini kiraya vermek isteyen veya satmak isteyen müşteriler arası iletişimi sağlıyor.


Özyurtlar İnşaat hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız


N City projesine nasıl gidilir?


Özel araç ile E5 üzerinden ve TEM Otoyolu’ndan E5 kavşağına dönerek projeye ulaşmak mümkündür. Bunun dışından hemen hemen her noktadan İETT otobüsleri bölgeye gitmektedir. Bunun dışında Havalimanı metrosu ile Yenibosna’dan inerek aktarmalı bir şekilde projeye ulaşım sağlanabilir. Ayrıca metrobüs hattı ile N City arasında 5 dk mesafede vardı. 


Tamer Özyurt, N City projesi hakkında neler söyledi?


Özyurtlar Grubu Başkanı Tamer Özyurt, N City projesi hakkında şunları söyledi:

Diğer projelerimizde olduğu gibi Ncity Esenyurt’ta da satışa dip fiyatlardan başlıyoruz. Alırken kazanmak isteyen herkesi satış ofisine bekliyoruz” dedi. Tamer Özyurt’un verdiği bilgiye göre Ncity Esenyurt’ta 1+1 daireler 89 bin liradan, 2+1 daireler 119 bin liradan, 3+1 dairelerse 179 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


N City projesinin iletişim bilgileri nedir?


N City satış ofisi telefon: 444 40 27 

Web adresi: www.ozyurtlar.com


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı