Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nanda Yapı

Petrol sektöründen 2011 yılında inşaat sektörüne geçiş yapan Nanda Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Yıldırım’dır. Firmanın ilk projesi ise Mahmutbey’de hayata geçirdiği Double Park Residence.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Nanda Yapı

Double Park Residence


Nanda Yapı ilk projesi nedir?


Petrol sektöründen inşaat sektörüne geçiş yapan firma 2011 yılında kuruldu. 2012 yılında markalı konut projeleri yapmaya başlayan Nanda Yapı’nın ilk projesi ise Double Park Residence oldu. Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı ise Doğan Yıldırım’dır.


Nanda Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özcan Çukutli, petrol sektöründen inşaat sektörüne geçişlerini şu şekilde dile getirdi:


Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Yıldırım ile birlikte 2012 yılında Nanda Yapı'yı kurduk. İnşaat ve finans sektöründeki deneyimlerimizi şirketimize aktarmamızın yanı sıra, sektörde oldukça tecrübeli arkadaşlarımızı da firmamıza dahil ettik.  İnşaat sektörü oldukça hareketli ve dış etkenlerden en çok etkilenen sektörlerden biridir. Fakat dalgalanmalar çok hızlı olsa dahi genel olarak istikrarlı bir sektördür. Biz yeni bir firma olmamıza karşın ekip olarak sektörde çok tecrübeliyiz. Nanda Yapı


Nanda Yapı Double Park Residence projesinin özellikleri nedir?


Nanda Yapı, Keleşoğlu İnşaat ile ortak bir şekilde Double Park Residence projesini inşa etmeye başladı. Bağcılar’da konumlandırılan proje, E-5 ve TEM oto yollarının kavşak noktasında yer aldı. 184 adet daire ve 15 adet ticari birimin bulunduğu Double Park Residence projesinde;  1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerine yer verildi. 

8 bin metrekare inşaat alanına sahip olan proje 2 blok şeklinde tasarlandı. Double Park Residence’da bulunan daire büyüklükleri de şöyle:  42 metrekare ile 43 metrekare, 1+1 daireler 66 metrekare ile 74 metrekare, 2+1 daireler 110 metrekare ile 116 metrekare, 3+1 daireler 152 metrekare alana sahip. 


Nanda YapıProjenin dikkat çeken özellikleri de şu şekilde: 196 araç kapasiteli kapalı otopark alanı, masaj odası, yüzme havuzu, oyun odası, çocuk kulübü, kafeterya, fitness merkezi, rekreasyon alanı, sauna.


Yüzde 1 KDV’nin uygulandığı projede fiyatlar da 2013 Mayıs ayı itibari ile 128 bin TL’den başladı. 


İletişim bilgileri:

Telefon: 0212 445 19 20-17   

Web Adresi: www.doublepark.com.tr


Nanda Yapı

Nanda Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özcan ÇukutliNanda Yapı’nın 2013 beklentileri nedir?


Nanda Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özcan Çukutli, 2013 beklentilerini şu şekilde açıkladı:


Her yılın sonunda inşaat sektörüne dair öngörüler, tahminler yapılır. Ve bu tahminlerin çoğu karamsardır. Fakat bu tahminlerin aksine yeni projelere başlanır ve konut satışları da gayet iyi gider. Son dönemde Avrupa'daki ekonomik durgunluk, Orta Doğu'daki siyasi gelişmeler geçmiş tecrbelerin tersine Türkiye'yi ve İstanbul'u daha değerli kılmaya başladı. 


Bu değer artışı ilk önce inşaat sektörünü tetikleyecektir. Şu an dünyanın bir çok ülkesinden yatırımcılar İstanbul'da emlak sektörüne yatırım yapıyorlar. Biz sektörden çok emin ve umutluyuz. Bu sebeple de yeni projelerin temellerini atmaya çalışıyoruz.


Nanda Yapı’nın planladığı yeni projeleri nedir?


Nanda Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Yücel Özcan Çukutli, özel bir projeye başlayacaklarını açıkladı. Kartal’da yapılması planlanan projenin 26 katlı residence olacağını dile getiren Çukutli, A sınıf ofislerden oluşan bir kule inşa edeceklerini söyledi. 


Nanda Yapı’nın Kartal dışında yapmayı planladığı 3 farklı projesi daha var.


Nanda Yapı iletişim bilgileri nedir?


Adres: Kaya Sultan Sokak No:83/1 Kat :334742 Kozayatağı/Kadıköy

Telefon:  0 216 380 80 01 Faks: 0 216 380 80 04

E-Posta: info@nandayapi.com.tr