Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Narova 2. Etabı 2017 Mart'ta teslim!

Narova'nın 2. etabı martta sahipleriyle buluşacak Yapıtek İnşaat'ın yürütücülüğünü üstlendiği Narova 2. Etap projesi, Mart 2017'de sahiplerini bulacak.


Narova'nın 2. etabı martta sahipleriyle buluşacak İzmir'in köklü çimento firmalarından Çimentaş'ın grup şirketleri arasında olan Yapıtek İnşaat'ın yürütücülüğünü üstlendiği Narova 2. Etap projesi, Mart 2017'de sahiplerini bulacak. 


Bornova'da toplamda 80 bin metrekare arazi üzerine yayılan ve 9 etapta bin 100 konuttan oluşacak olan projenin ikinci etabında daireler, Mart 2017'de sahiplerine teslim edilecek. 


Ekim 2015'te yapılan Narova ilk etap satışlarının beklediklerinden iyi olduğunu belirten Yapıtek Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Karabayır, ilk etaptan lansmanda ev alanların teslimat sırasında yüzde 45 oranında kazandılar, ikinci etabm da aynı şekilde kazandıracağım düşünüyoruz" dedi. 


5 ay sonra taşınabiliyorlar 

20 bin metrekare arazi üzerine inşa edüen ikinci etapta, projenin tamamında iç içe geçmiş bloklar şeklinde bir yapılaşmadan ziyade, ferah ve nefes aldıran bir planlamaya gidildi. 20 katlı kulenin 10. katının tamamen sosyal alanlara, yani okuma odası, kütüphane, mini toplantı odalan ve playstation odası gibi sosyalleşme alanlarına ayrıldı.


Web: http://narova.com.tr/etap2/