Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nazenin Konakları Bahçe projesi yolda!

Nazenin Konakları Çengelköy projesinin ardından Nazenin Konakları Bahçe geliyor. Proje, Nazenin Konakları Çengelköy projesinin yakınında konumlandırılıyor.


Nazenin Konakları Çengelköy projesinin ardından Nazenin Konakları Bahçe geliyor. Proje, Nazenin Konakları Çengelköy projesinin yakınında konumlandırılıyor.


Detayların henüz netleşmediği proje "geleneksel aile yaşamı" temalı bir konseptte hayata geçirilecek. Proje çalışmalarına 2018 yılının ilk yarısında başlanacak. 

 

“Doğru işler yapmak ve dürüstlük her zaman meyvesini veriyor”

Konuyla ilgili açıklama yapan Nazenin Proje Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, yeni projelerle ilgili fizibilite çalışmalarının heyecanı içerisinde olduklarını ve yakında detaylı bilgileri paylaşacaklarını söyledi.

  

Lüks konut segmentinde proje yapmanın oldukça zor olduğuna değinen Kaan Pehlivan; “Hedef kitlemiz çok bilinçli ve takipçi. Bu yüzden sürekli gelişim ve iyinin de iyisini yapma misyonunu gerçekleştirmelisiniz. Nazenin Konakları müşterilerin taleplerine göre de şekillenen bir proje oldu. Ocak ayında projede hayat başlayacak ve satışları büyük oranda tamamladık. Doğru kişilerle doğru işler yaptığını zaman ve dürüstlük ilkesinden ödün vermediğiniz zaman başarıya ulaşıyorsunuz” dedi.

 

“Nazenin Konakları herkesin arzuladığı bir marka olacak”

Kaan Pehlivan şöyle devam etti; “Açıkçası ilk projemizde bu denli ilgi görmeseydik ikinci projeye cesaret edemeyebilirdik. Ama şu an aynı marka ve konseptle sonraki projeleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Zincirin ikinci halkası olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ de ilk projemiz kadar özel olacak. Elbette fiziki özelliklerde değişiklikler olacaktır ancak mimari kalite, müşteri profilimizdeki seçicilik, insana ve doğaya saygı önceliğimiz hep aynı kalacaktır. Artık konut ve emlak sektöründe çizginizi korumazsanız kalıcı olmanız imkansız.”

 


*Haberde kullanılan görsel Nazenin Konakları Çengelköy projesine aittir.

 


Tel: 444 9 483 

Web: www.nazeninkonaklari.com.tr