Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

NCadde Ateş Corner'da 189 bin TL'ye!

Doğan Araslı Caddesi’nde E5 Karayolu ile İstanbul Tem Bağlantı Yolu’nun hemen paralelinde konunlandırılan NCadde Ateş Corner'da 189 bin TL'den başlıyor..


NCadde Ateş Corner projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından inşa ediliyor. 7 bin 161 metrekare arazi üzerinde yükselen NCadde Ateş Corner projesi 3 katlı tek blok halinde dizayn edildi.

 

Esenyurt Üniversitesi'nin yanında, Doğan Araslı Caddesi’nde E5 Karayolu ile İstanbul Tem Bağlantı Yolu’nun hemen paralelinde konunlandırılan proje, üniversiteli gençlere benzersiz bir yaşam konsepti sunuyor.

 

NCadde Ateş Corner


Toplam 300 adet öğrenci evi, 18 adet ticari alandan meydana gelen Esenyurt NCadde Ateş Corner proje inşaatının 15 ay sonra bitirilmesi planlanıyor. Projede 2 yataklı ve 3 yataklı daireler bulunuyor.


Esenyurt NCadde Ateş Corner'da fiyatlar lansman öncesi 189 bin TL'den başlangıç gösterior.. Kira getirisinin bin 800 ile 3 bin TL arasında değiştiği Esenyurt NCadde Ateş Corner projesi Aralık ayının ilk haftasında lanse edilecek. Projede lansman sonrası başlangıç fiyatları 239 bin TL'ye çıkacak. 

 

Kişiye özel ödeme planı sunulan Özyurtlar NCadde Ateş Corner'da firma bünyesinden 24 ay 0 faizle ödeme fırsatı sunuluyor. 

 

NCadde Ateş Corner


NCadde Ateş Corner’da ortak sosyalleşme alanları arasında kafe, spor salonu, resepsiyon, otopark, çamaşırhane, güvenlik, telefon ve sıcak su bulunuyor. 

 

NCadde Ateş Corner’da her odada yatak, çalışma masası, dolap, banyo, tuvalet, koltuk ve öğrenci için dolabının içinde Özel eşyalar için kasa mevcut.


 

 

Tel:  444 4 027

Web: http://www.ozyurtlar.com/corner.php