Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ncadde Ottoman satışa çıktı! 178 bin TL'ye!

Ncadde Ottoman, Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Ncadde Ottoman projesinde 427 daire ve ofisler yer alıyor.


Ncadde Ottoman, Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Ncadde Ottoman projesinde 427 daire ve ofisler yer alıyor.


Üç adet bodrum alanı bulunan projede, 13 bin metrekare kapalı otopark ve teknik alanların bulunduğu projednin A bloğunda 168 adet home-ofis, zemin katında 20 adet mağaza yer alıyor. 


B blokta 249 adet full eşyalı suit residence daire, zemin katta da 11 adet home-ofis ve iki adet ticari mağaza yer alıyor. Fitness alanları, hobi odaları ve terasta yer alacak havuz ile proje, sakinlerine keyifli bir yaşam vadediyor. 


Ncadde Ottoman Esenyurt'ta daireler 1+0 ve 1+1 şeklinde tasarlandı. Projede teslimlerin Mayıs 2018'de yapılması planlanıyor.


Ncadde Ottoman Esenyurt'ta fiyatlar 178 bin TL'den başlıyor. Ncadde Ottoman projesinde 24 ay sıfır faiz taksit imkanı sunuluyor. Ayrıca 3 bin TL kira getirisi bulunuyor.Esenyurt’un merkezinde hayata geçirilen Ncadde Ottoman, metrobüse 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. 


Alışveriş noktalarına yakın konumda olan proje, Akbatı AVM, Torium AVM, Marmarapark AVM, 5M Migros, Real Hipermarket ile Bauhaus ve Koçtaş Yapımarket’e 5 dakika mesafede yer alıyor. Adres: Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı No: 95Esenyurt / İstanbulTel: 0850 460 90 36

Web: http://www.ncaddeottoman.com Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı