Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Necati Şaşmaz gayrimenkul sektörüne girdi!

Necati Şaşmaz, kurduğu inşaat şirketi ile gayrimenkul sektörüne girdi. Mücazoğlu İnşaat Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu..


Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Polat Alemdar rölü ile tanınan oyuncu ve ünlü yapımcı Necati Şaşmaz, kurduğu inşaat şirketi ile gayrimenkul sektörüne girdi.


Muhammed Necati Şaşmaz, Mücazoğlu İnşaat Anonim Şirketi ismini verdiği şirketi, dün 50 bin TL sermaye bedeli ile Üsküdar'da kurdu.


Mücazoğlu İnşaat Anonim Şirketi konusu:

Her türlü inşaat yapımı, ahşap bina ve ahşaptan elde edilmiş malzemeler kullanarak mesken ve mesken benzeri yerler, toplu konut, turizm tesisleri, yol, köprü, baraj, havaalanı, liman, sondaj kuyusu, fabrika, atölye, depo, spor tesisler, endüstriyelyapılar, kanalizasyonlar, arıtma tesisleri, içme suyu boru ve depolarının inşaatı, kamuya ait binaların inşaatı her türlü gayrimenkulün yapımı, alımı, satımı, yurtiçi ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri ihalelerine girmek ve yapmak, kendi hesabına arazi ve arsalaralmak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinekat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.. 


Mücazoğlu İnşaat Anonim Şirketi adres: Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Namazgah Cd.Su Vakfı Ap.16/1/2 Üsküdar