Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nef Bahçelievler bu ay satışa çıkıyor!

Ön talep sürecinde olan Nef Bahçelievler Projesi, bu ay içerisinde satışa çıkıyor. Nef Bahçelievler'de dairelerin metrekare birim fiyatlarının 7 bin ile 8 bin TL arasında olması planlanıyor.


Ön talep sürecinde olan Nef Bahçelievler Projesi, bu ay içerisinde satışa çıkıyor. Bahçelievler Real Meydan AVM'nin yerinde yükselen proje, Mes Turkuaz ve Timur Gayrimenkul ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.


Nef Bahçelievler'de 1000'in üzerinde konut yer alıyor. Projede daireler  1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı.


Konutların yanı sıra ticari ünitelere de yer verilen Nef Bahçelievler'de dairelerin metrekare birim fiyatlarının 7 bin ile 8 bin TL arasında olması planlanıyor.


Nef'in foldome konsepti ile herkesin 5 bin metrekare evi olabiliyor. Foldhome komsepti ile kareoke odası, müzik odası, sinema odası gibi alanlar eve eklenip çıkarılabilecek. 


Nef Bahçelievler projesi Kale Outlet AVM ve Marmara Forum AVM’ye çok yakın mesafede, Merter-Haznedar bağlantı yolu üzerinde konumlandırılıyor.Nef Bahçelievler iletişim

Tel: 444 9 633

Web: http://nefbahcelievler.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com