Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nef Gölköy Bodrum Projesi geliyor!

Nef Gölköy, Göltürkbükü bölgesinin en gözde noktalarından Cennet Koyu’nda 40 bin metrekarelik denize sıfır bir arsa üzerinde yükselecek..


Bodrum; doğası, denizi, havası ve birbirinden iddialı yeni yaşam alanlarıyla yatırımcıları cezbetmeye devam ediyor. Türkiye’nin en ünlü mimarlarından biri olan Emre Arolat da Bodrum’a kazandırdığı projelerle bu tatil beldesine değer katıyor. Emre Arolat’ın Bodrum’daki son projesi ise Nef Gölköy, Göltürkbükü bölgesinin en gözde noktalarından Cennet Koyu’nda hayat bulacağını öğrendiğimiz Nef Gölköy; son yıllarda bu bölgede ardı ardına açılan Mandarin Oriental, İl Ricco, Amanrüya gibi dünyanın önde gelen markalarına komşu olacakmış.Nef Gölköy Bodrum Projesi geliyor!


DOĞAL YAPI BOZULMAYACAK

Nef yetkililerinden aldığımız bilgiye göre Nef Gölköy; Cennet Koyu’nun doğal yapısını bozmadan yeni bir yerleşim yeri olarak hayat bulacakmış. 40 bin metrekarelik denize sıfır bir arsa üzerinde yükseleceği söylenen Nef Gölköy’de her biri topografyaya uyacak şekilde özel tasarlanan toplam 42 villanın yer alacağını öğrendik. Emre Arolat imzalı projenin, lüks anlayışına yeni bir boyut katması da hedefleniyormuş. Nef Gölköy inşa edilirken, arsa üzerinde bulunan ağaçların korunacağını öğrendik. Bu da projenin, doğayla iç içe olacağının en büyük kanıtı olsa gerek. Projenin sürprizlerine gelince... Duyduğumuza göre Nef; Gölköy projesinde yatırımcılarına birçok sürpriz hazırlıyormuş. Henüz bu sürprizlerin ne olacağını tam olarak netleştiremedik. Ama Nef in en iddialı olduğu alanlardan biri olan lımıry fold home, yani lüks ortak yaşam alanlarının bu sürprizlerin başında geleceği kesin.
www.nef.com.trSabah