Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nef Ormantepe'nin lansmanı yapıldı!

Nef, Çekmeköy’de 409 konuttan oluşan ikinci projesi Nef Ormantepe’nin lansmanını bugün gerçekleştirdi..


NEF'in Çekmeköy’deki ilk projesi olan NEF Çamlıtepe, lansmana bile çıkmadan 2 gün içinde satıldı ve bu satış noter ile tasdik ettirildi.


Nef, Çekmeköy’de 409 konuttan oluşan ikinci projesi Nef Ormantepe’nin lansmanını da bir yıl öne çekerek bugün Swissotel'de gerçekleştirdi. Lansmana Nef İcra Kurulu Erden Timur ve Fiba Holding Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özyeğin katıldı.


1.2 milyar TL yatırım 


Çekmeköy’de toplam proje değeri 1.2 milyar TL olan 3 proje, 230 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Nef’in bölgedeki ikinci projesi olan Nef Ormantepe’de, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak, bahçeli, teraslı ve balkonlu farklı tiplerde toplam 409 konut yer alıyor. Anadolu Yakası’nın Göktürk’ü olmaya aday projede yer alan biyolojik göletler ile proje çevresinde yer alan Alemdağ Ormanı, proje sakinlerine rahat bir nefes alma imkanı da sunuyor.

 

Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olan Sancaktepe Şehir Hastanesi’nin sadece 8 kilometre uzaklıkta bulunduğu proje, Buyaka, Meydan AVM, IKEA ve Viaport gibi gözde alışveriş merkezlerine 10 dakika mesafede yer alıyor. Proje içinde yer alan 5 bin metrekare alana sahip alışveriş meydanı da sosyal bir çekim noktası sunuyor. 

 

Proje alanı, 3. köprü, Şile Otoyolu, TEM ve Anadolu Otoyolu bağlantı yollarının tam kesişim noktasında bulunuyor. Bu sayede Levent, Maslak, Ataşehir, Ümraniye gibi iş merkezlerine yeni bağlantı yolları ile 15 dakikada, Sabiha Gökçen havalimanına ise 10 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Projenin hemen yanında yer alan Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolu ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden 3. Havalimanı’na ve Orhangazi Köprüsü’ne kesintisiz ulaşım sağlanıyor. Projenin hemen yanında bulunan ve 2019’da açılacak Çekmeköy - Yenidoğan metro hattı ile de Üsküdar’a ve  Marmaray  aracılığı ile Avrupa Yakası’na direk erişimi sağlanabiliyor.

 

Lansmana özel fiyatlar


Nef Çamlıtepe’de olduğu gibi Nef Ormantepe’de de lansmana özel 299 bin TL’den başlayan ayrıcalıklı fiyatlar, kişiye özel ödeme planları, 36 ay vadeli şirket finansmanı veya 120 ay vadeli kredide yüzde 0.99 oran avantajı, Nef müşterilerine öncelikli olarak sunuluyor.


Türkiye’de ilk kez internetten ev satışı


Nef Ormantepe’nin ilk 3 dairesi, “Efsane Cuma” kapsamında 24 Kasım Cuma günü internet üzerinden satışa çıktı. Türkiye’de ilk kez bir e-ticaret platformundan ev satışının yapıldığı günde, aynı zamanda Türk e-ticaret tarihinin en yüksek cirolu işlemi de gerçekleşmiş oldu. Nef Ormantepe’nin satışa çıkan ilk 3 dairesi ise 1 saat içerisinde alıcılarını buldu. Gelen yoğun talep üzerine açılan yeni dairelerin de tamamı “Efsane Cuma” kapsamında aynı gün içerisinde satıldı. “Foldhome” ve “Garantili Proje” gibi inovasyonlarla sektör liderliğini pekiştiren Nef, internet üzerinden ev satışı ile de yine bir yeniliğe imza attı.

 

Tel: 444 9 633

Web: http://nefcekmekoy.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı