Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nefis Çankaya Evleri’nde hayat başladı!

İmrahor Vadisi’nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile Nefis Çankaya Evleri'nde ayrıcalıklı yaşam başladı.


İmrahor Vadisi’nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile Nefis Çankaya Evleri'nde ayrıcalıklı yaşam başladı.


YP İnşaat imzası ile hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri hakkında açıklamalar yapan Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konutların önemli bölümünün sahipleriyle buluştuğunu söyledi.


Osman Cem Çankaya, inşaat sektöründe oluşturdukları fark yaratan çizgiye ulaşmayı, sundukları ödeme planlarıyla kolaylaştırdıklarını ifade ederek, “Hemen tapu imkanına sahip Nefis Çankaya Evleri’nde banka kredisi kullanılmadan, şirkete 60 ay vade farksız ödeme olanağı sürüyor. Farklı tiplerde daire seçenekleri ile herkesin kendine uygun bir yaşam alanı bulabileceği Nefis Çankaya Evleri’nin oturuma hazır son daireleri için alıcılara acele etmelerini öneririm” dedi.NEFİS ÇANKAYA EVLERİ

Hem yatay, hem dikey mimariye sahip 18 farklı daire tipini bir arada sunan Nefis Çankaya Evleri'nde vadi manzaralı kafenin yanı sıra,  500 metrekare seyir terası, pilates ve yoga odaları, fitness merkezi, basketbol ve tenis sahası, sauna ve yüzme havuzu mevcut.


 


Web: http://www.nefiscankayaevleri.com.tr/