Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Neslihan Işık - İç Mimar

İstanbul Harbiye'deki Hilton Kongre ve Sergi Merkezi'nde 21-22 Şubat 2014'te düzenlenen alldesing İstanbul 3. Uluslararası Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı'nın konuşmacılarından İç Mimar Neslihan Işık kimdir? İşte cevabı...Neslihan Işık - İç Mimar
Neslihan Işık kimdir?


Neslihan Işık nereden mezun?


Neslihan Işık, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nden mezun olduktan sonra Los Angeles’ta Art Center College of Design’da Ürün Tasarımı okudu. Neslihan Işık iş hayatına nerede başladı?


Art Center’da iken Acerve BMW başta olmak üzere bir çok sponsor proje üzerinde çalıştı. 1998’de Milano daki Studio Marianelli’de mutfak ürünleri tasarladı.


1999’da mezun olduktan sonra RedwoodCity’deki Bottom Duvivier firmasıyla Herman Miller için bir açık ofis sistemi geliştirdi. 2000-2004 arası San Francisco’daki EightInc. firmasıyla Apple Bilgisayar firmasının global mağaza konseptini tasarım ve uygulamasında çalıştı.


2004’ten beri aile şirketi olan BMS’yi yönetiyor. Tasarım dünyasının hem mutfağı hem de servis bölümünde edindiği tecrübelere dayanarak Tasarım Stratejisi Danışmanlığı vermektedir.Neslihan Işık ve BMS Büro Mobilyaları Sanayi A.Ş iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Ayazma Yolu Sokak No:5 34337 Etiler İstanbul, Türkiye

Telefon: 0212 263 6406 

Fax: 0212 263 6409

E-mail: info@bms-tr.com

Web: www.bms-tr.com