Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara

Pasifik İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen ve 24 Ekim 2013 tarihinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilen alışveriş merkezidir. Peki, Next Level AVM nerededir?.. Next Level AVM’ye nasıl gidilir?... İşte cevapları:Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara

Next Level AVMBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, Next Level AVM’nin açılış töreninde neler söyledi? 


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, " Burada öyle bakış, öyle bir anlayış, öyle bir zihniyet devreye girdi ki Ankara plansız bir şehirleşmeye maruz kaldı " dediNext Level Alışveriş Merkezi – Ankara

Başbakan Recep Tayyip ErdoğanErdoğan, 24 Ekim 2013, Perşembe günü gerçekleştirilen Next Level Alışveriş Merkezi'nin açılışındaki konuşmasına, tesisin Ankara'ya ve kentin ekonomisine hayırlı olmasını temenni ederek başladı. Tesisi yapanları Ankara'ya 500 milyon liralık önemli bir yatırımı kazandırmalarından dolayı kutlayan Erdoğan, sağlanan istihdam için de teşekkür etti.


Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara
Next Level AVM projesini hayata geçiren firma hangisi?


Next Level AVM’yi inşa eden Pasifik İnşaat hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Pasifik İnşaat’ın patronu kimdir?


Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan


Next Level AVM projesini gerçekleştiren Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Next Level Ofis projesinin fiyat bilgileri neler? 

Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara
Next Level

Next Level Ofis hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Next Level AVM nerede?


Next Level AVM’nin konumlandırıldığı Eskişehir – Ankara yolu hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara


Başbakan Erdoğan geçerken, Victoria Secret’s mağazasının kepenkleri indirildi mi? 

Hürriyet Gazetesi’nde Ümit Çetin’in haberine göre; Başbakan Erdoğan'ın Ankara'da açtığı AVM'yi gezmesi sırasında dünyaca ünlü iç çamaşırı markası Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi. Korumalar, "Bizimle ilgisi yok" dedi. AVM Müdürü, "Mağaza hazır olmadığı için talimatı ben verdim" dedi. Ancak Başbakan gittikten sonra kepenklerin açılması dikkat çekti.Başbakan Tayyip Erdoğan açılışını yaptığı AVM'de gezerken Victoria's Secret mağazasının kepenkleri indirtildi.

Mağaza çalışanları içeride heyetin geçmesini beklerken, Başbakanın mağazanın önünden geçmesinin ardından, bir başbakanlık koruması gelerek, "Artık kepengi açabilirsiniz" dedi.Bu talimatın ardından kepenk açılırken, basının ilgisi nedeniyle koruma amiri ve AVM müdürü mağazaya geldi. "Koruma amiri durumun bizimle alakası yok" diyerek sorumluluğu AVM müdürüne atarken, niçin korumanın kepengi açtırdığı sorusuna yanıt vermedi.AVM MÜDÜRÜ: 'TALİMATI BEN VERDİM'AVM Müdürü de konunun Başbakanlıkla alakalı olmadığını talimatı kendisinin verdiğini söyledi. Mağaza henüz hazır olmadığı için bu talimatı veren müdür de, hazır olmayan mağazanın niçin Başbakan geçtikten sonra açıldığı sorusuna yanıt veremedi.

 


Bu arada mağazada sadece kozmetik ürünler satıldığı, iç giyim ürünlerinin olamadığı dikkat çekti. Bazı kaynaklar olayın bir korumanın kendine görev edinmesi nedeniyle kaynaklanmış olabileceğini söylediler.Next Level AVM’nin özellikleri neler? Next Level AVM Müdürü Şafak Aksöyek Toros, MAG Dergisi’ne verdiği röportajda Next Level AVM’yi şöyle anlattı; Next Level AVM bildiğiniz gibi Ankara’nın ofis, rezidans ve AVM özellikli ilk karma kullanımlı projesi Next Level içinde yer alıyor. Next Level mimarisi, kalitesi ve teknolojik özellikleriyle Ankara’ya “ilk”leri kazandıran çok özel bir proje olarak tasarlandı. Doğal olarak Next Level AVM’de tüm bu özellikleri bünyesinde bulunduruyor. Her bir köşesinde titiz çalışmaların yapıldığı, incelikle dekore edildiği Next Level AVM’nin 24 Ekim’de açılışını gerçekleştireceğiz. Açılışta Ankaralılar için ilklerin yer alacağı ve herkesin sevebileceği çok özel etkinlikler planladık.

Next Level Alışveriş Merkezi, Ankara’nın en önemli sosyal merkezi olacak. Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin mağaza ve restoran karmasından oluşan 145 mağazası, yaklaşık 3 bin metrekarelik sinema binası, kitapevi ile Ankara’da akla gelen ilk buluşma noktası olacak.Next Level, Ankara’nın en değerli lokasyonunda yer alıyor. Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level mimari farklılığı ve özel tasarımıyla dünya standartlarına eşdeğer özellikleriyle donatıldı. Next Level AVM ise ofis ve rezidansların bahçesi konumundaki açık hava konseptli Podyum Kat, 11 gurme restoran, kitapevi, sinema ve tabanı şeffaf süs havuzlarıyla Next Level’ın kalbini oluşturuyor. Ayrıca Ankara’da var olan ihtiyaca cevap verebilmesi, sosyal yaşama olan hizmeti ve mağaza karması ile farklılığını şimdiden göstermeye de başladı. Türkiye’de ilk kez uygulanan tabanı şeffaf süs havuzları alışveriş merkezinin galeri boşluklarına denk gelecek şekilde tasarlandı. Suyun içinden kırılarak gelen günışığı Next Level Alışveriş Merkezi’ni aydınlatarak misafirlerimize huzurlu bir ortam sağlayacak. Next Level Alışveriş Merkezi 22.00’de kapanacak fakat Podyum Kat gece geç saatlere kadar hizmet vermeye devam edecek. Next Level AVM, Ankaralılar’ın dostlarıyla, aileleriyle, iş arkadaşlarıyla huzurlu vakit geçirebilecekleri ve vazgeçemeyecekleri mekanı olacak.Next Level AVM toplam 145 markaya ev sahipliği yapacak ve Ankara’da ilk defa 20 civarında marka mağazasını Next Level AVM’de açacak. BCBGMaxAzria, Berenice, Furla, LIU JO, Victoria’s Secret ve Weekend by Maxmara bunlardan sadece bir kaçı.Çok özel bir mağaza karması oluşturduğumuz Next Level AVM’de Alberto Guardiani, Armani Jeans, Armani Junior, Arzu Kaprol, Bilstore, Bobbi Brown, Burberry, Deriden, Diesel, Furla, GAP, GANT, Gopa, G-Star, Harvey Nichols, Hugo Boss, Jo Malone, Koton, Lacoste, Marina Rinaldi, Mavi, Media Markt, Midpoint, Mudo, Nars, New Balance, Network, Nine West, Sarar, Superkids, Superstep, Starbucks, Swarovski, Paris Kuaför, Ramsey, Tommy Hilfiger, Que, Vepa62, Yargıcı ve Vetrina markalarının da mağazaları yer alacak.Ankaralılar’ın Next Level AVM’de özel ve konforlu müstakil binasıyla sinema keyfi yaşamalarını sağlayacağız. 


Çocuklar için de bin metrekarelik çocuk oyun alanı oluşturduk. Ayrıca Next Level AVM’de binin üzerindeki otopark alanı ile ziyaretçilerimize önemli bir avantaj sunmuş olacağız.Next Level AVM’de ziyaretçilerin hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmette düşünüldü. AVM içinde üç adet bebek bakım odamız ve üç adet aile tuvaletimiz bulunuyor. Engelli sandalyelerimiz, engellilere uygun asansör ve tuvaletlerimizin yanı sıra engelli otoparkımız da bulunacak. Kablosuz internet hizmetimiz ile ziyaretçilerimize önemli bir avantaj sunacağımızı düşünüyoruz. Bunun yanı sıra vale ve profesyonel olarak vereceğimiz concierge hizmetlerimiz ile ziyaretçilerimizin Next Level AVM’de hayatlarını kolaylaştırarak kendilerini özel hissetmelerini sağlayacağız. Ayrıca onların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir yaşam merkezi haline geleceğiz.Next Level AVM iletişim ve ulaşım bilgileri nelerdir? 


Adres: Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3 / C1 06520 Söğütözü Ankara

Tel: 444 47 19 

Fax: 0312 284 85 09


Açılış-Kapanış Saatleri:

Alışveriş Merkezi: 10:00–22:00

Podyum Kat: Hafta içi 10:00-


Web: avm.nextlevel.com.tr


Next Level Alışveriş Merkezi – Ankara