Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Next Level Çayyolu'nda kişiye özel ödeme koşulları!

Pasifik İnşaat imzası ile Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Next Level Çayyolu'nda kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Projede peşin ödemede yüzde 15 indirim yapılıyor..


Pasifik’in Ankara Çayyolu’nda inşa ettiği Next Level Çayyolu'nda kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Kişiye özel kampanyasıyla yeni sakinlerini bekleyen Next Level Çayyolu’ndan ev sahibi olmak isteyenler, 30 Nisan’a kadar beğendikleri konut için ister yüzde 0,79- 0,99 arası faiz oranlarıyla banka kredisi alarak yüzde 15 peşin indiriminden faydalanacak, ister evlerini şimdi alıp, taksitlerini teslimden sonra ödeyecek. 


101 dönüm orman alanının yanı başında ve 191 dönümlük rekreasyon vadisinin ortasında yer alan Next Level Çayyolu'nda villa, loft, teras bahçeli ve buçuk oda çözümlü ferah daireler bulunuyor.


Ayrıca penthouse daire seçeneklerinin sunulduğu projede doğayla iç içe yaşam konsepti sunuluyor. Projede toplamda 429 konutta 3+1’den, 7,5+2’ye kadar 92 farklı daire tipiyle dikkat çekiyor. 


Özel bahçeleri, geniş terasları, keyifli balkonları ile yeşille iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu’nda, klasik tarzı sevenlere Viyana, modern, minimalist ve yenilikçi ögelerden hoşlananlara Milano, modern ile klasiğin harmanlanıp farklı yorumlanmasını sevenlere ise Chicago adı verilen üç ayrı tarzda iç mimari seçeneği sunuluyor.


Next Level Çayyolu aileniz, komşularınız ve misafirlerinizle yeni lezzetleri birlikte keşfedebileceğiniz yemek okulu, standart ölçülere sahip kapalı basketbol sahası, squash salonu, açık - kapalı yüzme havuzları ve 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanıyla sakinlerinin yaşamlarına farklı renkler katmayı hedefliyor.


http://nextlevelcayyolu.com/