Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nidapark Bomonti'de satışlar başladı!

Tahincioğlu tarafından Bomonti’de hayata geçirilen Nidapark Bomonti projesinde satışlar başladı. ahincioğlu Nidapark Bomonti'de daire fiyatları KDV dâhil 714 bin TL’den başlangıç gösteriyor..


Tahincioğlu tarafından Bomonti’de hayata geçirilen Nidapark Bomonti projesinde satışlar başladı. 


Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden meydana gelen projenin Nidapark Bomonti Kule bölümünde 1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.


Yaşam, ofis ve alışveriş alanlarının yanı sıra meydan kullanımı da sunulan Tahincioğlu Nidapark Bomonti'de daire fiyatları KDV dâhil 714 bin TL’den başlıyor. Projenin teslimlerinin 36 ay sonra gerçekleşmesi planlanıyor.


Peşinde yüzde 15 indirim

Projede yüzde 5 peşinat, 6 ay sonra yüzde 5 ara ödeme, 12 ay sonra yüzde 10  ara ödeme, yüzde 80’lik kısmı 60 aya kadar yüzde 0 faiz,  61-120 aylık seçilen vadelerde ise yüzde 0.45 aylık faiz imkânı sunuluyor. Satışlarda anlaşmalı olan Vakıfbank, Halkbank, Akbank’tan kredi seçeneklerinden yararlanılabiliyor. Projede peşin alım yapmak isteyenlere ise yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.


Bomonti Hilton'da düzenlenen tanıtım toplantıda konuşan Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, projeye ilişkin olarak şu açıklamaları yaptı: “100 yılı aşkın tarihiyle, İstanbul’un en eski semtlerinden prestij sahibi semti Bomonti, şehrin yeni gözdesi konumunda. İstanbul’un en önemli ulaşım akslarının üstünde, şehrin eğlence, kültür ve sanat hayatının kalbinde yer alan Bomonti’de ‘Kolay Ulaşılan, Zor Vazgeçilen’ Nidapark Bomonti projemizle hem semt, hem de mülk sahiplerine konforlu bir yaşam sunmaya hazırlıyor, dedi. 


100 yılı aşkın tarihiyle, eski İstanbul’un prestij sahibi semtlerinden olan Bomonti’nin ve şehrin yeni gözdesi olmaya aday bir proje olduğunu belirtenTahincioğlu Genel Müdürü Alpaslan Çalım projeyle ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Teras, Nidapark Bomonti Suit, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Meydan’dan oluşan Nidapark Bomonti; Beyoğlu, Beşiktaş ve Maslak aksına komşu bir karma proje. Tahincioğlu’nun karma projelerdeki uzmanlığıyla geliştirilen Nidapark Bomonti, iyi düşünülmüş ve doğru planlanmış projesiyle isteyene manzara, isteyene teras, isteyene de bahçe keyfi sunuyor.” Tel: 444 4 846

Web: www.tahincioglu.com