Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nihat Özbağı – Mön İnşaat

Mön İnşaat Ortağı ve Genel Müdürü. Yüksek Mimar Nihat Özbağı’nın firması Ankara’da Class Hotel, Antalya’da Miracle Resort Hotel ve İstanbul’da Miracle Residence projelerini hayata geçirmiştir. Nihat Özbağı, 3 Kasım 2013’te gerçekleşen Fenerbahçe Kongresi’nde yeniden başkan seçilen Aziz Yıldırım’ın yönetim listesi asil üyesidir. Özbağı, Fenerbahçe’de Asbaşkan görevi ile Yatırım ve Projeler Sorumlusu’dur.Nihat Özbağı – Mön İnşaat

MÖN İnşaat Ortağı ve Genel Müdürü Nihat ÖzbağıNihat Özbağı nereli?


Fenerbahçe Asbaşkanı, Yatırım ve Projeler Sorumlusu ve Mön İnşaat kurucu ortağı, Yüksek Mimar Nihat Özbağı, 23 Temmuz 1950’de Elazığ’da dünyaya geldi. Nihat Özbağı, MÖN İnşaat’ı ne zaman kurdu?


Yük. Mimar Nihat Özbağı, MÖN İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.’ni 05 Şubat 1981’de 25 milyon 200 bin TL sermaye ile ortağı Yük. Elk. Müh. Mehmet Özbağı’yla birlikte Ankara’da kurdu. Evli, 1 kız çocuğu babası olan Nihat Özbağı, İngilizce biliyor. Nihat Özbağı’nın firması MÖN İnşaat’ın müteahhitlik konuları nelerdir?


Karayolu ve otoyollar, demiryolları, limanlar ve köprüler, havaalanı tesisleri, barajlar – sulama ve drenaj sistemleri, kanalizasyon ve içme suyu tesisleri, askeri hava üssü tesisleri, mekanik ve elektrik tesisatları, boru hatları ve pompa istasyonları.MÖN İnşaat Grubu’na bağlı firmalar hangileri?


Bağtur İnşaat Turizm ve Ticaret LTD. ŞTİ.,  Öztur Turizm İnşaat ve ticaret A.Ş., Men Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., NM Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., Suata Enerji Elektrik Üretim LTD. ŞTİ., Class Hotel – Ankara, Miracle Resort Hotel – Antalya, Miracle Residence – İstanbul. Nihat Özbağı’nın markalı konut projesi hangisi?


Nihat Özbağı’nın ortağı olduğu Mön İnşaat’ın Kurtköy’de hayata geçirdiği Miracle Residence projesinin detaylı bilgileri için tıklayın!Nihat Özbağı ve MÖN İnşaat iletişim bilgileri nelerdir? 


MÖN İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti.   


Adres: Kennedy Cad. No: 57 06660 Kavaklıdere Ankara – Türkiye

Tel:(90)(312) 446 38 90 

Fax:(90)(312) 446 47 91

E-Mail: moninsaat@mon.com.tr

Web Adresi: www.mon.com.tr