Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nivo Ataköy fiyatları!

Nivo Ataköy Evleri, Cathay Group tarafından hayata geçiriliyor. Lansmanı gerçekleşen projede dairelerin satışlarına başlandı. İşte Nivo Ataköy fiyatları..


Nivo Ataköy Evleri, Cathay Group tarafından hayata geçiriliyor. Lansmanı gerçekleşen projede dairelerin satışlarına başlandı.


175 milyon dolarlık yatırım bedeline sahip karma proje İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olan Ataköy’de E-5 yan yola cepheli, çok değerli bir arazi üzerine inşa ediliyor.  


17 katlı iki bloktan oluşan Nivo Ataköy, 12 bin 689 metrekare arsa alanı üzerinde yayılıyor. 314 ünite konut ve 73 adet mağazalı olarak planlanan projede 50 ile 80 metrekare arası değişen 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri sunuluyor. 


Nivo Ataköy fiyatları

Lansman döneminde kısa bir süre ve kısıtlı sayıda ünite için metrekare fiyatları 8 bin TL'den başlıyor. 


Konut ünitelerinin fiyatları 405 bin TL'den başlıyor, maksimum fiyat ise 2 milyon 172 bin TL olarak belirleniyor. Ticari ünitelerin fiyatı ise 547 bin ile 9 milyon 700 bin TL arasında değişiyor. Projede esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.


2019'da tamamlanması planlanan projede blokların alt katlarında 3 kat ticari alan, üst katlarda ise 16 kat home/ofis rezidans katları bulunuyor. 


Projede yürüyüş parkuru, amfi tiyatro, yeşil alanlar,  açık alan fitness, dinlenme ve çocuk oyun alanını içeren peyzaj düzenlemesi yapılıyor.  


Web: http://nivoatakoy.net/