Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nlogo İstanbul'un dükkanların yarısından fazlası satıldı!

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen ‘Nlogo İstanbul’daki cadde dükkanlarının açık arttırması dün Eskidji Müzayedecilik aracılığı ile gerçekleştirildi..


Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen ‘Nlogo İstanbul’daki cadde dükkanlarının açık arttırması dün Eskidji Müzayedecilik tarafından yapıldı.


Cadde dükkanlarının satışa sunulduğu açık artırmaya yoğun ilgi geldi. Müzayedede  

Nlogo İstanbul’un dükkanların yarısından fazlası 1 saat içinde satıldı.


419 bin TL muhammen bedelle başlayan ‘Nlogo İstanbul’cadde dükkanlarının 63 dükkanın yarısından fazlası satıldı.


Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding’in, Esenyurt'ta hayata geçirdiği ve 2 bin 679 daireden oluşan Nlogo İstanbul projesinde geri kalanın satışı için de görüşmeler satış ofisi üzerinden devam ediyor, pazarlıklar sürüyor.


Açık artırmayla ilgili açıklama yapan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz ‘Nlogo İstanbul’ projemizin cadde dükkanları sahiplerini buldu. Daha önceki satışlarımız gibi Nlogo cadde dükkanlarında da hedefimizi gerçekleştirdik ve 1 saatte yarısından fazlasını sattık. Açık artırmaya katılarak satın alma yapanlar ‘yılın en karlı yatırımı’nı gerçekleştirmiş oldu. Satış sonrası teslimlerin hemen gerçekleştiği açık artırmada muhammen bedeller ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlendi ve vadeli teklifler için de ‘yüzde 20’ peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlandı” dedi.


444 45 45

www.ozyurtlarholding.com