Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nota Residence Esenyurt ön satışa çıktı!

Özyurtlar güvencesiyle Neyzen İnşaat, Esenyurt’ta Nota Residence'ı hayata geçiriyor. Nota Residence Esenyurt ön satışa çıktı..


Özyurtlar güvencesiyle Neyzen İnşaat, Esenyurt’ta Nota Residence'ı hayata geçiriyor. Özellikle ilk kez ev sahibi olmak isteyen dar gelirliler için oldukça ideal olan Nota Residence 84 daireyi bünyesinde barındırıyor.


Konutların yanı sıra 10 ticari alanı da bünyesinde barındıran Nota Residence'ta daireler 1+1 şeklinde tasarlandı. 


12 katlı tek blok üzerine inşa edilen Nota Residence’ta, daire fiyatları 189 bin liradan başlıyor.  


Nota Residence Esenyurt'ta ActivitiesRoom adı verilen sosyal alanlarda; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitnesscenter ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası kış bahçesi yer alıyor. Kapalı otopark ve resepsiyon hizmeti de sunan Nota Residence'da 7/24 güvenlik hizmeti, kartlı giriş ve görüntülü karşılama diafonları da yer alıyor. 


Nota Residence, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan Nota Residence, ToriumAVM’ye, MarmaraparkAVM’ye, AkbatıAVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş, Neyzen Yapı Market’e beş dakika mesafede yer alıyor. Esenyurt Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite kampüsüne beş dakika mesafede bulunan proje belediye ve hastanelere de aynı yakınlıkta konumlanıyor.Web: http://www.ozyurtlar.com/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı