Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nota Residence fiyatları!

Nota Residence Projesi, Özyurtlar güvencesiyle Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa ediliyor. Nota Residence'ta ön satışlar başlıyor..


Nota Residence Projesi, Özyurtlar güvencesiyle Neyzen İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa ediliyor. Projede toplam 84 daire ile 10 ticari alan yer alıyor.


Özellikle ilk kez ev sahibi olmak isteyen dar gelirliler için oldukça ideal olan Nota Residence'ta daireler 1 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Nota Residence fiyatları

Ön satışa çıkan Nota Residence'ta satılık daire fiyatları 189 bin liradan başlıyor. Nota Residence, 12 katlı tek blok olarak yükseliyor.


Nota Residence, Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da ön plana çıkan Nota Residence, ToriumAVM’ye, MarmaraparkAVM’ye, AkbatıAVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş, Neyzen Yapı Market’e beş dakika mesafede yer alıyor. 


Nota Residence ayrıca Esenyurt Üniversitesi başta olmak üzere birçok üniversite kampüsüne beş dakika mesafede bulunuyor.


Nota Residence Esenyurt bünyesinde ActivitiesRoom adı verilen sosyal alanlarda; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitnesscenter ve keyifli sohbetlerin buluşma noktası kış bahçesi yer alıyor. 


Kapalı otopark ve resepsiyon hizmeti de sunan Nota Residence'da 7/24 güvenlik hizmeti, kartlı giriş ve görüntülü karşılama diafonları da yer alıyor. 


Web: http://www.ozyurtlar.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı