Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Numanoğlu İnşaat

Kayseri’de Numanoğlu Evim ve Starlife projelerini hayata geçiren firmadır. Numanoğlu İnşaat, daha önce de Gültepe 3 Konutları’nı yapıp teslim etti.
Numanoğlu İnşaat’ın tarihçesi nedir?Numanoğlu İnşaat, 1930'larda Cumhuriyet'in ilk yıllarında Numan Ağa'nın inşaat alanında edindiği tecrübelerle sektöre adımını attı. 1960'larda ise Ali Fuat Numanoğlu'nun müteahhitlik - mühendislik ve mimari faaliyetleriyle hizmete devam etti. Aile bu dönemde altyapı, üstyapı, kooperatif ve lüks konut inşaatları ile sektörde rekabet gücünü arttırarak sayılı firmalar arasına girmeyi kısa sürede başardı. İlhami Numanoğlu, ne zaman yönetim kurulu başkanı oldu?Bu yükseliş hızla devam ederken Ali Fuat Numanoğlu'nun 1985 yılında vefatıyla bayrağı Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Numanoğlu aldı. 1985 yılından sonra İlhami Numanoğlu'nun başkanlığındaki firma birçok başarılı projeye imza attı. 1988 yılında kurumsallaşma çalışmalarının başlamasıyla, Numanoğlu İnşaat Turizm ve San. Ltd. Şti. kuruldu. Üçüncü nesilde toplanan tecrübe ve birikimiyle son 25 yılda birçok konut ve taahhüt işlerine imza atan grup, 2000'li yılların başında vizyonunu ve misyonunu yenileyerek, tamamen konut üretimine yoğunlaşmış durumda.  Numanoğlu İnşaat’ın hayata geçirdiği projelerin özellikleri ve fiyat bilgileri nelerdir? 


Starlife: Star Life projesi, Numanoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Kayseri'de yükselen Starlife projesi 7 blok ve 3 ada halinde tasarlanmış durumda. 


Numanoğlu İnşaat Starlife projesinde tüm konutlar 4+1 tipinde tasarlanmış durumda. Projede fiyatlar, Mayıs 2013 itibariyle 320 bin liradan başlıyor ve 380 bin liraya kadar yükseliyor. Starlife Ağustos 2015’te teslim edilecek.


Numanoğlu İnşaat

Starlife


Starlife ödeme planı dahilinde projeden konut almak için banka kredisi kullanılabildiği gibi aynı zamanda banka kredisi de kullanılabiliyor. Projede çocuk oyun alanları, otopark, resepsiyon gibi olanaklar mevcut. 

Telefon: 444 38 68 

Web Adresi: www.numanoglu.com.tr


Numanoğlu Evim: Kayseri'nin Talas bölgesinde hayata geçirilen Numanoğlu Evim projesinin dairelerinde fiyatlar Mayıs 2013 itibariyle 120 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede yer alan tüm konutlar 3+1 tipinde tasarlandı...


Talas Numanoğlu Evim projesindeki daireler stardart 135 metrekare alana sahip. Projenin daireleri 120 bin lira ile 149 bin lira arasında değişim gösteren lansman fiyatları ile satışa sunulmuş durumda.


Numanoğlu İnşaat
Numanoğlu Evim


Henüz banka kredisinin kullanılamadığı Numanoğlu Evim'de minimum 1000 lira ödeniyor ve daire seçildikten sonra kalan miktar ara ödemeler şeklinde ve firma bünyesinde sunulan ödeme seçenekleri ile gerçekleştiriliyor. 

Daire teslimatlarının 2015 yılının Ağustos ayında yapılacağı Numanoğlu Evim, daire sahipleri için otopark, merkezi ısıtma sistemi ve güvenlik birimleri gibi imkanları barındırıyor. 


Telefon: 444 38 68

Web adresi: www.numanoglu.com.tr/evim/Numanoğlu İnşaat’ın tamamladığı projeler hangileri? Gültepe 3 Konutları: 2010 – 2012 yıllarında tamamlandı.Numanoğlu İnşaat iletişim bilgileri neler?


NUMANOĞLU İNŞAAT TUR. VE SAN. LTD. ŞTİ.


Telefon: 444 38 68 

Web Adresi: www.numanoglu.com.tr


Kayseri Ofis: Hunat Mh. Özdoğan Sk. Turkuaz İş Merkezi No : 5/26 Melikgazi / Kayseri

Fax : (0 352) 221 33 13

 

Ankara Ofis : Çetin Emeç Bulvarı No : 60/3 Balgat  Çankaya / Ankara

Fax : (0 312) 220 12 57


Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura