Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Nuripek İnşaat - Bursa

Nuripek Residence ve Nuripek Sitesi projelerini Bursa Nilüfer’de hayata geçiren firmadır. Nuripek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Özyürek’tir.
Nuripek İnşaat ne zaman kuruldu?Nuripek İnşaat, 15 Nisan 2009’da Mevlüt Özyürek tarafından kuruldu. Özyürek, Nuripek İnşaat’ı eşi Kadriye Özyürek ve kızı Nurten Özyürek Kantar ile birlikte yönetiyor. Nuripek İnşaat şimdiye kadar 1500 daire yaptı, 1000 tanesini sahiplerine teslim etti. Nuripek İnşaat, son projesini nerede konumlandırdı?Türkiye’nin ve Bursa’nın konut sektöründe faaliyet gösteren Nuripek İnşaat, yeni projesi Nuripek Sitesi’ni Yenişehir’in merkezinde, günümüz insanının ihtiyaçlarına yönelik olarak projelendirdi.Nuripek İnşaat’ın Bursa’da devam eden projeleri hangileridir?Nuripek İnşaat 7. Etap, Nuripek İnşaat 8. Etap, Nuripek İnşaat 10. Etap ve Nuripek Residence. Firmanın tamamlanmış projeleri hangileri? Nuripek İnşaat 1. Etap, 2. Etap, 3. Etap, 4. Etap, 5 Etap ve 6. Etap. Nuripek İnşaat hangi haberlere konu oldu?Nuripek İnşaat, Bursa Nilüfer’e residence konforunu getiriyor! (Exclusive Homes, Ocak 2013)


İnşaat sektörünün Bursa'da önde gelen firmalarından biri olan Nuripek İnşaat, Nuripek Residence projesi ile Yıldırım ilçesine rezidans konforunu ve lüksü getiriyor.


Sektörde uzun yıllara dayanan deneyimini, kalite ve güven ile birleştiren Nuripek İnşaat, son dönemde Millet Mahallesi'nde gerçekleştirdiği projelerle adından övgüyle söz ettiriyor. Yıldırım ilçesinde yer alan Millet Mahallesi'nde, şu ana kadar yaklaşık 1.500 aileyi konut sahibi yapan Nuripek İnşaat, Nuripek Residence projesi ile 282 aileyi daha konut sahibi yapacak. Site yaya girişinde bulunan kontrol noktası, her daire ile bağlantı sağlanabilecek iletişim sistemi ve 7/24 kamera güvenlik sistemi, Nuripek Residence sakinlerinin kendilerini güvende hissetmeleri için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı. Bütün projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan Nuripek İnşaat, taahhütlerini zamanında yerine getirerek, güven unsuruna verdiği önemi fazlasıyla ispatlıyor. Nuripek İnşaat - Bursa

Nuripek Residence


İlçenin ilk rezidansı 


Nuripek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Özyürek; "Yıldırım'ın yükselen değeri Millet Mahallesi'nde yer alacak olan Nuripek Residence projesi, toplamda 11 blok, 282 daire ve dükkanlardan oluşuyor" bilgisini verdi. Konumu, mimarisi ve teknik özellikleri ile öne çıkan özel bir projelerin altına imza attıklarını ve Yıldırım ilçesinde ilk rezidans projesini çok kısa sürede hayata geçireceklerini belirten Özyürek, sauna, fitness salonu, geniş yeşil alanları ve zengin sosyal imkanları ile fark oluşturmaya devam edeceklerini müjdeliyor. 


"Herkes konut sahibi olmalı" 


Nuripek İnşaat bünyesinde, 400 kişinin istihdam edildiğini belirten Özyürek, yaklaşık 100 milyon liralık yatırım bütçesi ile ekonomiye de önemli katkı sağladıklarını vurguluyor. Uygun ödeme koşulları ile herkesi konut sahibi yapmayı hedeflediklerini ifade eden Özyürek, konut almak isteyen tüm Bursalıları karar vermeden önce, mutlaka Nuripek İnşaat'ı ziyarete beklediklerini belirtiyor. Nuripek Konutları'nda 90 bin TL'ye 2+1! (Habertürk Gazetesi, Ağustos 2011)


Bursa'da Millet Mahallesinde Nur İpek İnşaat tarafından yapılan Nuripek konutlarının 10.etabında Ramazana özel kampanya uygulanıyor


Bursa'da Millet Mahallesinde Nur İpek İnşaat tarafından yapılan Nuripek konutlarının 10.etabında Ramazana özel kampanya uygulanıyor. 2+1 dairelerin 90 bin, 3+1 dairelerin 100 bin liradan satıldığı projede kefilsiz, kredisiz 72 aya kadar vadelendirme yapılıyor. 9. etabın inşaatı devam ederken, şirket 400 konutluk 10. etabın temellerini attı. 9. etabın 12 ay sonra, 10. etabın da 15 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. 9. etapta daire fiyatları da 110 bin ile 120 bin lira aralığında bulunuyor.Nuripek İnşaat’ın iletişim bilgileri nelerdir? Adres: Millet Mahallesi Derya Cad. İpek Apt. No:6/A Yıldırım / Bursa

Telefon: +90 224 363 18 16, +90 224 364 23 23

Faks: +90 224 364 23 33

E-mail: info@nuripekinsaat.com.tr

E-mail: insaat@nuripekinsaat.com.trSatış Temsilcisi


Fatih Güneş

Telefon: +90 507 765 15 36

E-mail: f.gunes@nuripekinsaat.com.tr


Satış Temsilcisi

Doğan Kılıç

Telefon: +90 507 765 12 51

E-mail: d.kilic@nuripekinsaat.com.tr


Web Adresi: www.nuripekinsaat.com.tr