Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ocean by Conrad Resort ile yüzde 8 kira garantisi!

Ocean by Conrad Resort projesinin şu ana kadar yüzde 35’lik bir kısmı satılmış durumda. Projede %8 kira garantisi sunuluyor...


%8 kira garantili dolara dolar sıra dışı bir yatırım fırsatı 

Hem cennetten bir köşe, Hem yatırımın diğer adres

Atlantik Okyanusunun sonsuzluğunu, derinliğini ve gücünü bir arada buluşturan, adeta cennetten bir köşede daire sahibi olmaya var mısınız? 


Son yıllarda Projebeyaz Uluslararası Gayrimenkul  ABD’nin önemli GLOBAL  inşaat şirketlerinin Türkiye’deki Ortağı pozisyonunda oldukça markalaştı ve tercih edilir seviyeye geldi.


Son zamanlarda Türklerin favori yatırım şekli olan Condo-Hotel modeline yatırım yaparak Green Card sahibi olmaları oldukça popüler bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Amerika’da gayrimenkul sahibi olmanın sağlayacağı avantajlar ve özellikle Miami ve Fort Lauderdale’deki gayrimenkullerin değer kazanması ise yatırımcıları Ocean by Conrad Resort projesine yöneltiyor.


Dünyaca ünlü Amerikalı gayrimenkul şirketi HeafeyGroup’un PROJEBEYAZ Uluslar arası Gayrimenkul ortaklığıyla Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale’de hayata geçirdiği yeni projesi Ocean by Conrad Resort, Amerika’da hem yatırım, hem tatil fırsatını bir arada sunuyor.


Fort Lauderdale plajının tam karşısında, Atlantik Okyanusu’na karşı nefes kesen bir manzara sunan Ocean by Conrad Resort iki bina halinde yükseliyor.24 kattan meydana gelen Ocean byConradResort’un en önemli özelliği ise 6. ve 17.katları arasında kalan bölümün condo-hotel konseptiyle, 18. ve 24. katları arasında kalan kısımların ise rezidans olarak kullanılması.


Şehrin dokusuna uygun ihtişamlı bir tasarım

Kuzey Amerika’da işletilecek ilk rezidans projesi olanbu dikkat çekici tesisteki rezidansların, Hilton otellerinin Premium markası olan CONRAD tarafından condo-hotel mantığıyla yani lüks bir otel konseptiyle işletilmesi planlanıyor. Ünlü tasarımcı Steven G. Tarafından tasarlanan Ocean by Conrad Resort’taki rezidanslar, tamamı özel tasarım mobilyalarla dizayn edilen,47 ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1 1 ve 2 1 seçenekleriyle toplam 290 lüks daireden oluşuyor.


Dairelerin içerisinde bulunan akıllı ev teknolojisi sistemi, Sub Zero / Wolf mutfak, DoubleKohler