Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ödül Yapı – Kayseri

2006 yılından beri Kayseri’de faaliyet gösteren inşaat firmasıdır. Şimdiye kadar 5 konut proje tamamlayan firma, şu an 6 konut projesine devam etmektedir.Ödül Yapı – Kayseri
Ödül Yapı


Ödül Yapı ne zaman, nerede kuruldu?Ödül Yapı 2006 yılında  Kayseri'de kurulmuştur. Sosyal sorumluluğu kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran Ödül Yapı, çalışmalarını planlarken, süreklilik ilkesini ön planda tutmakta, sosyal sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasının, geleceğe yönelik sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır.Ödül Yapı grup şirketleri nelerdir? Ödül Yapı ve Ödül Enerji.Ödül Yapı tarafından tamamlanan projeler hangileri? İldem Prestij, Talas Prestij, Esenyurt, Gültepe Ödül ve Şehriemin.


Ödül Yapı’nın devam eden projeleri hangileri? 


Esenyurt Royal, İldem Carmen, Talas Resital, İldem Prestij, İldem Elegance ve Pervane Premium. Ödül Yapı’nın hayata geçirmeyi planladığı projeler neler? Yıldırım Beyazıt Alyans Projesi ve Talas Yenidoğan Tual Projesi. Ödül Yapı hangi haberlere konu oldu? Muzaffer Kahraman: Kayseri’de konut piyasası çok hareketli! (Yeni Akit, 20 Eylül 2013)


Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman firmadaki gelişmelerden ve yeni başlattıkları kampanyalar hakkında bilgi verdi. Kahraman, satışa hazır konut stoklarının hızla azaldığını ifade etti...


Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman firmadaki gelişmelerden ve yeni başlattıkları kampanyalar hakkında bilgi verdi. Kahraman, Ödül yapı olarak yürüttükleri konut projelerin imalatının hızla devam ettiğini bir çok projelerinde satışa hazır konut stoklarının hızla azaldığını ifade  etti. Yaz dönemin çok bereketli geçtiğini, Kayseri halkının ve Gurbetçi vatandaşlanmızın projelerine olan talebin beklenenden daha fazla olduğunu, gelecek yıl için planladıkları 2014 Yılı projelerini öne çekerek bu yılın son  çeyreğine planlamaya aldıklarını söyledi. 


Kahraman,Kayseri de konut piyasası çok hareketli, Konut aynı zamanda çok doğru bir yatınm aracı müşteri eğilimleri de çok güzel, ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı!


Ödül Yapı iletişim bilgileri neler?Adres: Gültepe Mahallesi, Çiftciler Caddesi, 19/A Melikgazi/Kayseri


Telefon: +90 444 38 34 


                +90 352 221 33 55 


Fax: +90 352 232 22 96 


E-Posta: info@odulyapi.com


Web Adresi: www.odulyapi.comÖnerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura