Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ofton Koşuyolu’nda dolar 3 TL olarak sabitlendi!

Koşuyolu’nuda 6 bin 276 metrekarelik bir alanda 2 blok halinde hayata geçirilen Ofton Koşuyolu’nda dolar kuru 3 TL olarak sabitlendi..


Ofton Koşuyolu, Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe değerlenen nezih semtlerinden Koşuyolu’nun merkezinde 6 bin 276 metrekarelik bir alanda 2 blok olarak yükseliyor. Projede toplam 86 rezidans yer alıyor. Ofton Koşuyolu’nun A bloğunda alanları 197 metrekare olan 3.5 1’ler ve alanları 254 metrekare olan 4.5 1’ler bulunurken, bu bloğun son iki katında 2 adet 433 metrekare dubleks yer alıyor. A blokta ise alanları 67 metrekare olan 1 1’ler, alanları 106 metrekare olan 2 1’ler mevcut. Home office izni de sunulan rezidanslara, aynı blokta 182 ve 187 metrekarelik 2 adet bahçeli, teraslı dubleks rezidans da eşlik ediyor.


15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Avrasya tüneli, Marmaray, metro ve deniz otobüslerine yakınlığıyla dikkat çeken projenin ortak kullanım alanlarında fitness, sauna, buhar odası, kapalı ve açık havuz gibi birçok sosyal donatı yer alıyor. 


Sahip olduğu ayrıcalıklar, yükseldiği merkezi konum ve lüks detaylarla süslü mimarisi ile dikkat çeken proje, Koşuyolu’nun simgesi olmaya aday. 


Web: http://www.ofton.com.tr/