Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Okkalar İnşaat

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka tarafından 1976 yılında Konya’da kuruldu. Taahhüt işleri yaparak sektöre giren firma, Konya’da Hakim Konakları ve İstanbul’da Arma Business Life projelerini tamamlamak üzere.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Okkalar İnşaat

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim OkkaOkkalar İnşaat’ı kim kurdu?


Okkalar İnşaat, İbrahim Okka tarafından 1976 yılında kuruldu. 1980’li yıllara kadar taahhüt işleri yapan firma, Konya ve İstanbul’da konut projeleri inşa etmeye başladı. Daha sonra da iş merkezi, ticari binaları inşa etti. 

1 milyon metrekare inşaat alanından fazla konut ve ticari birim inşa eden Okkalar İnşaat, 35 yıldır 5 binden fazla aileyi ev sahibi yaptı. Konya’dan sonra İstanbul’un merkezi lokasyonlarında ses getiren projeler inşa etmeye başlayan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Okka’dır. Okkalar İnşaat

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut OkkaOkkalar İnşaat için 2013 yılı nasıl geçecek?


Okkalar İnşat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, 2013 yılında Okkalar İnşaat’ın durumundan söz etti. Mahmut Okka şu açıklamalarda bulundu:


Okkalar İnşaat için 2013, güçlü markasını yerelden ulusala taşımasının tescillendiği bir yıl olacak. Sadece butik projeleri değil, halen devam etmekte olan Konya’daki Hakim Konakları ve İstanbul Kurtköy’deki Arma Rezidans gibi büyük ve iddialı konut projelerinin de yapımcısı olarak Okkalar İnşaat, finansal gücü, köklü geçmişinin yarattığı güven, asla taviz vermediği kalite politikası ve zamanında teslimleriyle, kaliteyi geniş kitlelere ulaştırmaya devam edecek.  2013 yılında yeni projeleri devreye sokmanın hazırlığı içindeyiz.Okkalar İnşaat


Okkalar İnşaat hangi ödülleri aldı?


1. Konya-Üstün Hizmet ve Başarı Ödülü

2. Konya-Yılın Yapı Firması Ödülü


Okkalar İnşaat projeleri hangileridir?


Tamamlanan Projeler: Samira Evleri-Konya, Almina Evleri-Konya, Pamira Evleri-Konya, Reyhan Sitesi-Konya, Akıncılar Sitesi-Konya, Barış Sitesi-Konya, Şeker Evleri-İstanbul, Okkalar İş Merkezi-İstanbul.


Satıştaki Projeler: Hakim Konakları-Konya, Arma Business & Life-İstanbul, Samira Evleri-Konya, Yakamoz Sitesi-Konya, Alya Park Evleri-Konya, Aselya Sitesi-Konya, Fulya Sitesi-Konya.


Devam Eden Projeler: Hakim Konakları-Konya, Arma Business & Life-İstanbul, Yakamoz Sitesi-Konya, Alya Park Evleri-Konya, Aselya Sitesi-Konya, Fulya Sitesi-Konya.


Okkalar İnşaat


Hakim Konakları ne zaman teslim edilecek?


29 bloktan meydana gelen Hakim Konakları’nda toplam 378 adet daire yapıldı. Projede yer alan daireler 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Daire büyüklükleri ise 172 metrekare ve 200 metrekare olarak belirlendi. 


Konya’nın en prestijli konut projesi olarak bilinen Hakim Konakları’nın 2013 Haziran ayında teslim edilmesi planlandı. Okkalar İnşaat projesi olan Hakim Konakları’nda akıllı ev teknolojisi kullanıldı. 


Okkalar İnşaatProjenin dikkat çeken özellikleri şöyle: Fitness center, oyun salonu, çocuk kulübü, hobi atölyesi, okuma salonu, dinlenme salonu, sinema salonu, bay ve bayanlar için mescid, yönetim ve site toplantı odaları, kapalı yüzme havuzu, kadın ve erkekler için ayrı olmak üzere hamam, sauna ve buhar odası.


2013 Şubat ayı itibari ile projede yer alan daireler 240 bin ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu. Peşin ödemelerde yüzde 8 indirim yapılmakta olup, projeden ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi de kullanabiliyor.


İletişim bilgileri: http://www.okkalar.com 0332 236 50 60Okkalar İnşaat


Arma Business Life projesi satış fiyatları kaç TL?


Kurtköy’de 30 bin metrekare inşaat alanı üzerine konumlandırılan Arma Business Life projesinde toplam 264 bağımsız bölüm ve 20 dükkan yer aldı. 14 bin 389 metrekarelik peyzaj alanına sahip olan projenin 2014 Haziran ayında teslim edilmesi planlandı.


Okkalar İnşaatArma Business Life'ta; çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, restoran, mini futbol sahası, fitness salonu, çocuk bakım odası, basketbol sahası, kafeterya, toplantı odası, voleybol sahası gibi imkanlar yer aldı.


Arma Business Life projesinde yer alan daireler ise 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 2013 Mart ayı itibari ile konutların fiyatları 160 bin TL'den başlayıp, 487 bin TL'ye kadar yükseldi. Yüzde 50 peşinat verildiği takdirde vade farksız 18 ay taksit yapılıyor.


İletişim bilgileri: 0216 702 17 84 www.armabusinesslife.com


Okkalar İnşaat iletişim bilgileri nedir?


Genel Merkez 

Adres: Nalçacı Caddesi Babür Sokak No:7 Selçuklu / KONYA

Telefon: 0332 236 50 60  Faks: 0332 236 33 55


E-Posta Adresleri

Genel Merkez: okkalar@okkalar.com

Satış ve Pazarlama: satis@okkalar.com

Muhasebe: muhasebe@okkalar.com

Projeler: proje@okkalar.com

Gayrimenkul Değerlendirme: arge@okkalar.com

Satın Alma: satinalma@okkalar.com