Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Okkalar İnşaat Çengelköy'e 2 yeni proje yapacak!

Konya ve İstanbul’da tamamlanan projelerinin teslimlerine başlayan Okkalar İnşaat, aynı zamanda İstanbul'da yeni projeleri için de start verdi.


Konya ve İstanbul’da tamamlanan projelerinin teslimlerine başlayan Okkalar İnşaat, aynı zamanda İstanbul'da yeni projeleri için de start verdi.


Firmalarından ev alanları yeni yaşam alanlarına kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, yeni projeyle ilgili şunları açıklamalarda bulundu:


"2018 yılında biri Konya Selçuklu’da, biri İstanbul Kartal’da olmak üzere iki yeni projemizi tamamladık. Yine İstanbul’da bulunan 2 projemizde de 1 ay ve 3 ay sonra teslimlerimiz var. Selçuklu’da yer alan Arma Kent projemizde anahtar teslimlerine başladık. Üç ay sonunda, yıl bitmeden Kartal’da bulunan Arma Menta projemizin de teslimlerine başlayacağız. Arma Menta projemizi inşaata başladığımızda söylediğimiz gibi 7 ay erken teslim edeceğiz. Müşterilerimizin hayallerindeki eve bir an önce kavuşmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye ekonomisine güvenimiz yerindendir. Bunun için yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Konya’da Yazır bölgesinde yeni projemiz Arma Vita’nın inşaatına başladık. Ayrıca İstanbul Çengelköy’de iki yeni proje başlatıyoruz. 2019 yılında Çengelköy’deki projemizin inşaatına başlayacağzı"


"Ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz"


Okka açıklamalarına şu şekilde devam etti; ""Sektörde 40 yıllık geçmişi olan bir aileden geliyoruz. Şirket olarak doğru zamanda doğru hamleleri yaparak ulaşılabilir fiyatlarla halkımızı ev sahibi yapıyoruz. Bunu yaparken de özellikle kentsel dönüşüme giren bölgeleri tercih ediyoruz. Bu sayede hem depreme dayanıksız yapıların dönüşümünü sağlayarak güvenli konutlar inşa ediyoruz hem de ülkemizdeki binaların çehresini yenileyerek estetik bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken kaliteden ve dürüstlükten ödün vermiyoruz. Başarımızın sırrı da burada gizli"http://www.okkalar.com/