Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Olaverde Bodrum gerçek denize sıfır konumda yükseliyor!

Olaverde, Bodrum’un en gözde beldesi Gündoğan’da gerçek denize sıfır konumuna sahip. Proje 7 dönümden fazla bir arsa üzerinde yükseliyor..


Olaverde, Bodrum’un en gözde beldesi Gündoğan’da gerçek denize sıfır konumu ile sizi hayallerinizle buluşturuyor. Günün her anı sakin denizi ile mükemmel bir yaşam deneyimi vaat eden Olaverde, Bodrum’da nadir bulunan büyüleyici bir kumsala da sahip. İdeal konumu ile sabah güneşini gören Olaverde, sunduğu birçok imkan ile de Gündoğan’ın en gözde projesi… 


Mükemmel Konum…

Gündoğan koyunun rüzgar ve dalgayı en az alan yerinde konumlanan Olaverde Luxury Residence Gündoğan, bulunduğu koyun da en temiz noktasında yer alıyor. Gündoğan merkezinin cazibe noktasına yakın, fakat kalabalıktan uzak sakin bir noktada oluşuyla da dikkat çekiyor. Mükemmel konumu sayesinde özellikle tekne severler için de çok avantajlı; tekneler Olaverde’de alargada kolaylıkla kalabiliyor. 


Olaverde Luxury Residence Gündoğan’da güneş sizin için doğuyor…

Gündoğan’ın Doğu yönüne bakan konumu ile günün en keyifli saatlerinde sabah güneşi adeta sizin için doğuyor. Gündüz muhteşem manzarasının yanı sıra, geceleri de mükemmel ay manzarasıyla etkileyici güzellikte bir konuma sahip.


Gerçek denize sıfır…

Olaverde Luxury Residence Gündoğan, Bodrum’da nadir bulunan gerçek denize sıfır bir lokasyonda yer alıyor. Dahası, çocukların ve ailelerin deniz keyfine keyif katan kumsalının yanında, mükemmel bir iskeleye de sahip. 


Yeşille mavinin mükemmellikle buluştuğu evler… 

Olaverde Luxury Residence Gündoğan, 7 dönümden fazla bir arsa üzerinde, 27 evden oluşan ve her eve ait özel bahçesi bulunan ve adını bu özelliğinden alan yeşil bir proje… Olaverde Luxury Residence Gündoğan’da İç Bahçeli İkiz Villa, İkiz Villa ve Flat Residence olmak üzere 3 ayrı konseptte ev bulunuyor. Mimar Sinan İzgi, İç Mim. Nazım Önengüt, Peyzaj Mim. Nazan Örücü, Mim. Ali H. Pekdemir’in aralarında bulunduğu mimari ekip tarafından tasarlanan projede evler birbirlerinin manzarasını engelleyemeyecek şekilde konumlanıyor, böylece her evden yeşillikler içerisinden sonsuz maviye ulaşılabiliyor… Diğer bir önemli tasarım özelliği her evden asansörle sahile inilebilmesi… Fonksiyonel ve modern bir mimari anlayışla tasarlanan projede 4+1 ve 5+1 olmak üzere 200 ile 300 m2 arasında değişen evler oldukça ferah. Dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, mermer ve ahşap karışımı şık bir görünüm katıyor. 


Olaverde Luxury Residence Gündoğan kapalı garajı, muhteşem manzarada leziz yemeklerle buluşacağınız denize sıfır restoranı, güvenliği ve standart residence hizmetleri ile de farklılaşıyor. 


www.olaverdebodrum.com