Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Olea Armonia By Evke'nin temeli atıldı!

Evke Grup bünyesindeki Evke Yapı İnşaat'ın, Bademli'deki Olea 43 Evleri'nin ikinci etabı olarak yeniden projelendirdiği ve Olea Armonia By Evke olarak adlandırdığı üst segment yeni konut projesinin temeli törenle atıldı.


Evke Grup bünyesindeki Evke Yapı İnşaat'ın, Bademli'deki Olea 43 Evleri'nin ikinci etabı olarak yeniden projelendirdiği ve Olea Armonia By Evke olarak adlandırdığı üst segment yeni konut projesinin temeli törenle atıldı. Evke Grup Genel Koordinatörü Mimar Murat Evke; organik mimarisi, sertifikalı evleri, sosyal yaşamı, vintage detayları ile Bursa'ya özlenen hayatı getireceklerini belirterek, "Eski zamanlardaki o sakin şehirler, telaşsız yaşamlar yok ve şimdilerde belki de hepimizin hayatında o harika zamanları aratan bir boşluk var. 


Olea Armonia By Evke, yaşamımızdaki o boşluğu doldurmak için tasarlandı. Bu doğrultuda komşuluğu paylaşım alanı olan Lounge'de, şömineli oturma ve sohbet alanı, piyano dinleti salonu, bilardo oyun alanı, özel tasarlanmış mutfakta yemek pişirme,ve birlikte yeme alanı hazırladık" dedi. Projenin; yağmur suyuyla bahçe sulama ve güneş enerjisiyle ortak aydınlatma gibi çevreye dost detayları ile de dikkati çektiğini vurgulayan Murat Evke, "Olea Armonia By Evke'de; jeneratör, sebze bahçeleri, elektrikli araç şarj istasyonu, bisiklet parkı da bulunuyor. Çocuklar için açık-kapalı oyun alanları, mini anfı tiyatro, tenis kortu, basketbol sahası, mini fut  bol, squash, masa tenisi gibi alanlar da hazırladık" şeklinde konuştu. 


Anahtar teslim 60 konuttan oluşuyor 


Murat Evke, Mudanya feribot iskelesine 10 dakika mesafede ve çevre yolunun hemen yakınında projelendirilen Olea Armonia By Evke'nin, 22 bin metrekarelik alanda, 950 metrekare kapalı sosyal alan, 16 adet 3+1 daire, 8 adet 4+1,8 adet 5+1 dubleks, 4 adet 6+1 dubleks daire ile 24 adet ikiz dubleks villa olmak üzere anahtar teslim toplam 60 konuttan oluştuğunu anlattı. Teslimatın Eylül 2018'de yapılacağının bilgisini veren Evke, her daire için iki araçlık kapalı otopark, villalara özel açık-kapalı otopark ve yüzme havuzları, yine her daire için açık misafir otoparkı ile engelli otoparkının da projenin detayları arasında olduğunu söyledi. 


Evke Grup, 17. kuruluş yıldönümünü kutluyor Evke Yapı öncülüğünde 17'nci kuruluş yıldönümünü kutlayan Evke Grup'un başta inşaat olmak üzere, yazılım, danışmanlık, organizasyon, dijital baskı, sağlık ve enerji sektörlerinde büyümeye devam ettiğini belirten Murat Evke, şunları kaydetti: 


"Evke'nin temel stratejisi, Bursa ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaya devam eden, değişen ve gelişen yaşam biçimlerine uygun proje ve hizmetler geliştirmektir. Evke projelerinde kalitesinden ödün vermeden sürdürdüğü estetik anlayışı ve modern mimari kimliği ile birlikte yenilikçi, alışılmışın dışında ancak gelenekselliğe bağlı tasarım düşüncesiyle farklı çözümler üretmeyi kendine ilke edinmiştir." 

Evke Grup Genel Koordinatörü Mimar Murat Evke; Olea Armonia By Evke adlı üst segment yeni konut projeleri ile organik mimariyi, sertifikalı evleri, sosyal yaşamı, vintage detayları ile Bursa'ya özlenen hayatı getireceklerini belirtti. 


Dünya