Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Olive Sarıyer Evleri'nde yaşam Aralık'ta başlıyor!

20 adet 4+1 dubleks daire seçeneğinin sunulduğu Olive Sarıyer Evleri'nde yaşam Aralık'ta başlıyor. Proje, Sarıyer Maden Mahallesi’nde yer alıyor..


Olive Sarıyer Evleri, Sarıyer Maden Mahallesi’nde butik proje olarak Yapıdem Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Projede 20 adet 4+1 dubleks daire bulunuyor.


Aralık 2017’de tamamlanacak Olive Sarıyer Evleri'nde her daireye 2 araçlık kapalı otopark alanı sunuluyor. Otopark alanından asansörlerle katlara çıkılabiliyor.


Zeminden çatı ve duvarlara yeni nesil teknolojiler kullanılan sahip proje modern bir mimari konsepte  sahip. Yüksek tavanlarla ferah bir yaşam alanının sunulduğu Olive Sarıyer Evleri'nde güneye bakan ön cephede doğa manzarası hakim.


Projenin ortak kullanım alanları arasında yürüyüş yolları, havuz ve güneşlenme alanları, gece ışıklandırmasına sahip bisiklet parkurları, çocuk oyun bölümleri ve çok amaçlı spor sahası bulunuyor.


Olive Sarıyer Evleri’nin girişinde lounge alanı bulunuyor. Bu alanı misafirler, şoförler, araç ve okul servisi bekleyenler kullanabiliyor. Olive Sarıyer Evleri iletişim

Adres: Maden Mah. Yunus Emre Cad. Firuzan Sokak No:1 34450 

Zekeriyaköy - Sarıyer / İstanbul


Tel: (0212) 218 4646

Web: www.olivesariyer.com