Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ömer Derbazlar

Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Başkanı’dır. 1995 yılında Yakup Karagöz ile birlikte ATS Group’u kurdu. Ömer Derbazlar, 2013 yılında da Metropolis Yapı olarak projeler üretmeye başladı.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Ömer Derbazlar

Metropolist Yapı ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer DerbazlarÖmer Derbazlar hangi firma kurucusudur?


Ömer Derbazlar, ATS Group kurucularındandır. 1995 yılında Yakup Karagöz ile birlikte ATS Group’u kurmuştur. 2013 yılında da ATS Group, Metropolist Yapı ve Gayrimenkul markası ile çalışmalarına devam etmiştir.  


Metropolist Yapı ve Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar’dır.


2008’den itibaren Türkmenistan’da ve Türkiye’de inşaat ve gayrimenkul sektörüne yöneldi. Ömr Derbazlar, Rusya, Orta Asya ve Ortadoğu’da birçok proje hayata geçirdi.


Ömer Derbazlar, projeleri hakkında şu açıklamalarda bulundu:


Dünyayı baz aldığımızda bir çekim merkezi olan İstanbul’un en cazip bölgelerinden biri Kartal ve Pendik bölgesi. Buralardaki yatırımlar alış fiyatları cazip olmak kaydı ile yatırımcısına orta ve uzun vadede kesinlikle kazandıracaktır. Biz de Metopolist Yapı&Gayrimenkul olarak bu ihtiyacı karşılamak amacı ile ideal ofisler sunmak için Metrowin Tower projesini hayata geçiriyoruz. Lansman tarihinin üstünden henüz bir hafta geçmesine rağmen ofislerin yüzde 30’unu sattık. Kartal ve Pendik bölgesinde bu yoğun talebi karşılamak için önümüzdeki aylarda yeni bir ofis projesini hayata geçirmek için de kolları sıvadık.Ömer Derbazlar


Metropolist Yapı, Metrowin Tower projesinin özellikleri nedir?


18 katlı tek blok şeklinde Pendik’te inşa edilmekte. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, Kartal Adliyesi'ne 2 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 8 kilometre uzaklıkta konumlandırıldı. Projede yer alan ticari alan büyüklükleri 65 metrekare ile 125 metrekare arasında tasarlandı.


50 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirildi. 2014 yılı içinde teslim edilmesi planlanan Metrowin Tower, 12 bin metrekare inşaat alanı üzerine inşa edildi.


Toplamda 86 ofisin yer aldığı proje, Mimar Ali Can Atagür tarafından projelendirildi. 100 milyon TL cironun beklendiği proje özelliklerini Metropolist Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Derbazlar açıkladı. Derbazlar şu açıklamalarda bulundu: 


Metrowin Tower'da çalışanlara fitness merkezi ile sağlıklı bir ayrıcalık sunacağız. Metrowin Tower'ın müşterilerine sunduğu hizmetler lobide başlıyor. Projede arsa alanının tümünü kapsayacak biçimde tasarlanmış otopark katları bulunuyor. Kapalı alanlarda 100 araç kapasiteli otopark da mevcut.


Metrowin Tower fiyatları ne kadar?


2013 Mayıs ayı güncellemelerine göre; 65 metrekare ofisler 229 bin TL ile 265 bin TL arasında, 70 metrekare ofisler 249 bin TL ile 285 bin TL arasında, 75 metrekare ofisler 259 bin TL ile 315 bin TL arasında, 125 metrekare ofisler 459 bin TL ile 505 bin TL arasında ve 130 metrekare ofisler 480 bin TL ile 525 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.


Metrowin Tower iletişim bilgileri nedir?


Telefon: +90 (216) 680 17 00 Web Adresi: www.metrowin.com.tr