Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ömer Saylık kimdir?

Seha Yapı’nın yeni Yönetim Kurulu Üyesi. Ömer Saylık bu göreve Eylül 2013’te getirildi. Saylık, halı-kilim firmasının ardından inşaat firması kuran; 1996’dan beri MÜSİAD üyesi olan bir isim.Ömer Saylık kimdir?
Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer SaylıkÖmer Saylık ne zaman, nerede doğdu?1962’de Konya’da doğan Ömer Saylık, eğitimini de Konya’da tamamladı. Ömer Saylık hangi şirketini ne zaman kurdu? 1986 yılında Saylık Halı-Kilim ve 2006 yılında da inşaat şirketini kuran Ömer Saylık, 1996 yılından bu yana MÜSİAD üyeliği yapıyor. Ömer Saylık hangi kuruluşlara üye?Halen Müsiad Konya Şubesi Başkan Yardımcılığı ve Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüten Saylık, bir dönem Ak Parti Konya İl Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği görevlerinde de bulundu. Saylık, evli ve 6 çocuk babasıdır. Ömer Saylık, ne zaman Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi oldu?Emlakkulisi.com’un 25 Eylül 2013 tarihli haberine göre; İttifak Holding’in inşaat sektöründeki temsilcisi Seha Yapı’nın yönetimine, Konya iş dünyası ve kamuoyunun tanınmış simalarından olan Ömer Saylık getirildi. 

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki temsilcisi Seha Yapı’nın yönetimine, Konya iş dünyası ve kamuoyunun tanınmış simalarından olan Ömer Saylık getirildi.


Yapı sektöründe bugüne kadar ürettiği projeler ve sektöre kazandırdığı yenilikler ile dikkat çeken Seha Yapı önümüzdeki dönemde yurt içi ve yurtdışında daha büyük projeleri hayata geçirmek amacıyla yönetim kadrosunu da güçlendiriyor.


Seha Yapı, inşaat sektöründeki istikrarlı gelişimini sürdürürken, yurtiçi ve yurtdışında üreteceği yeni projeleri ile de yapı sektöründe Türkiye’nin markası olmayı hedefliyor. Bu sürecin daha etkin yönetilebilmesi,  kârlılık ve verimliliğin artırılmasına katkı sağlamak amacıyla Seha Yapı’nın yönetim kadrosuna dahil olan Ömer Saylık, bundan sonra şirketin büyüme sürecinde yer alacak. Ömer Saylık, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nun üye listesinde hangi firma ve iletişim bilgileriyle yer alıyor?SAYLIK HALI KİLİM EL SANATLARI GIDA KIRTASİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Tel: +90-332-351 09 59

Faks: +90-332-353 50 71

E-Mail: saylik@saylikkilim.comÖmer Saylık hangi haberlere konu oldu? Saylık ve Aksoy ailelerinin mutlu günü (Haberkonya.com, 05 Kasım 2012)


Konya Sanayi Odası ve MÜSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyesi işadamı Ömer Saylık'ın oğlu Muhammed Furkan ile Konya eğitim camiasının önemli ismi Ramazan Aksoy'un kızı Büşra Aksoy hayatlarını birleştirdi. 


Konevi Kültür Merkezinde yapılan nikah törenini Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek kıyarken, genç çiftin nikah şahitliğini ise MeramBelediye Başkanı Serdar Kalaycı, Selçuklu Belediye Başkanı U.İbrahim Altay, Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Ahmet Çalışır ile Konya'nın tanınmış hatiplerinden Sami Yıldız yaptılar. Hayatının ne kadar hızlı geçtiğini ancak çocuklarının evlendirdiği anda anlayabildiğini söyleyen Ömer Saylık, hayatının her anının dolu dolu yaşanması gerektiğini belirtti. Çocuklarını en iyi şekilde yetiştirip, Saylık ailesine emanet ettiklerini ifade eden Ramazan Aksoy ise ailenin kutsallığına işaret etti.


Salonu dolduran misafirlerinde şahitliğinde Furkan ve Büşra'nın nikahının kıyılmasının ardından, davetlilere Çiftsan Botanik'te Konya'nın geleneksel düğün pilavı ikram edildi.Ömer Saylık ve Seha Yapı iletişim bilgileri nelerdir? Adres: Feritpaşa Mahallesi Kule Caddesi Kule Plaza Kat: 34 No: 58 Selçuklu / Konya / Türkiye

Telefon: 444 73 42 

Faks: +90 332 221 39 49 

E-Posta: info@sehayapi.com

Web Adresi: www.sehayapi.com