Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Omran İnşaat'tan Kasr-ı-Derya ve Kasrı-Ahsen projeleri geliyor!

Omran İnşaat, "Kasr-ı-Derya" ve "Kasrı-Ahsen" projelerini hayata geçirmek için ilk etapta 700 milyon liralık yatırıma imza atacak..


Türkiye pazarına büyüme hedefiyle giren Omran İnşaat, "Kasr-ı-Derya" ve "Kasrı-Ahsen" projelerini hayata geçirmek için ilk etapta 700 milyon liralık yatırım yapacak.


İlk büyük konut projesi "Kasr-ı Âlâ"yı Çengelköy'de hayata geçiren Omran İnşaat, yeni projeleri "Kasr-ı-Derya" ve "Kasrı-Ahsen" projeleri için kolları sıvadı.


Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre Omran İnşaat Genel Müdürü Ergin Bayram, lüks segment konut üretiminde marka olmayı hedeflediklerini ve Türkiye'de kalıcı olarak yatırımlarını sürdüreceklerini belirtti.


"Bu ülkeye güveniyoruz. Burada kalıcı olmak istiyoruz." diye konuşan Bayram, şirketin ilk konut projesi olan "Kasr-ı Âla"da sona yaklaştıklarına işaret ederek, inşaatın temelini attıklarını, dairelerin ise yüzde 20'sini sattıklarını belirtti.


Bayram, Çengelköy'ün merkezinde 6 bin metrekare alan üzerinde hayat bulan projenin, 2019'un ağustos ayında teslim edilmesinin planlandığını açıkladı.


Bayram sözlerine şu şekilde devam etti:


"Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve Türkiye'de büyüyeceğiz. Türkiye ekonomisine olan güvenimiz ve gelen talepler doğrultusunda 'Kasr-ı-Derya' ve 'Kasrı-Ahsen' projelerini de hayata geçirmek istiyoruz. Başlangıç için öngördüğümüz yatırım tutarımız 700 milyon lira civarında diyebiliriz." Web: http://www.omran.com.tr/