Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik güncel fiyatları!

9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik'te yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunuluyor.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç tip konut seçeneğine sahip olan projede daire büyüklükleri, sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi.


İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik Projesi'nde yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunuyor.  


Yıl sonuna özel iki ayrı ödeme seçeneği sunulan projede liste fiyatından yüzde 5 indirim uygulanıyor. Firma bünyesinde 24 aya kadar vadelendirme yapılıyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği de sunuluyor. 


Banka kredisi ve peşin satışlarda artı olarak yüzde 10 daha iskonto yapılıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için ise son tarih 31 Aralık 2016.


Ondörtüç Pendik güncel fiyatları

Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 266 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 419 bin TL'den başlıyor. 


Ondortüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanları, fitness salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. 


Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


0216 3141414

www.insayyapi.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com