Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik'te inşaatın yüzde 60'ı tamamlandı!

İnsay Yapı tarafından Pendik'te inşa edilen Ondörtüç Pendik'te, inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü projede kaba inşaatın yüzde 60'ı tamamlandı..


İnsay Yapı tarafından Pendik'te inşa edilen Ondörtüç Pendik'te, inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü projede kaba inşaatın yüzde 60'ı tamamlandı. 241 daire ve 23 ticari birimden oluşan Ondörtüç Pendik'te daha şimdiden dördüncü kata gelindi. 


Gayrimenkul sektörünün önemli isimlerinden biri olan İnsay Yapı, yeni projesi Ondörtüç Pendik ile İstanbul’a yeni bir yaşam alanı kazandırıyor. İnşaat çalışmalarının hızla sürdüğü Ondörtüç Pendik'te kaba inşaatın yüzde 60'ı tamamlanmak üzere. 241 daire ve 23 ticari birimden oluşan projede, daha şimdiden dördüncü kata gelindi. 


Yıl sonuna özel kampanyasıyla yatırımcısına cazip fırsatlar sunan Ondörtüç Pendik, banka aracılığıyla 120 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Ay sonuna kadar sürecek olan kampanyada süre daralıyor. 


Ondörtüç Pendik'i 2018 yılının sonunda  teslim edeceklerini açıklayan İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, satışları beklemeden inşaat çalışmalarını hızla tamamlamak istediklerini kaydetti. Daha şimdiden projenin kaba inşaatının yüzde 60'ının tamamlandığını anlatan Çulhalık, dördüncü kata kadar çıktıklarını bildirdi. 


Yıl sonuna özel sunulan yüzde 5 indirim uygulamasının kaçırılmayacak bir fırsat olduğuna dikkat çeken Çulhalık, ödeme seçenekleriyle yatırımcısına cazip fırsatlar sunduklarını belirtti. 

Ondörtüç Pendik'in orta gelir grubuna hitap ettiğini ifade eden Çulhalık, “Pendik’in en parlak bölgesinde inşa edilen Ondortüç Pendik, yüksek yatırım değeriyle alıcısına gelecek vadediyor” dedi.  


Kaba inşaatının yüzde 60'ının tamamlandığı projede üç tip konut seçeneği bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 266 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 419 bin TL'den alıcı buluyor. 


Ayrıcalıklı yaşam

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondortüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondortüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca fitness salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen  projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak. 


Kolay ulaşım

Pendik'in merkezinde yer alan Ondortüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondortüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


Web:  www.ondortuc.com