Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik'te yüzde 5 + yüzde 10 indirim!

İstanbul Anadolu Yakası'nın en keyifli ilçelerinden biri olan Pendik'te hayata geçirilen Ondörtüç Pendik projesi sizlere ayrıcalıklı ve prestijli bir yaşam sunuyor.


İnsay Yapı tarafından geliştirilen ve yapımına başlanan Ondörtüç Pendik projesi, 9 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılmış, 264 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.


Toplam inşaat alanı 50 bin metrekare olan projemiz, özgün mimari tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine topluyor. Ondörtüç Pendik projesinde her ihtiyaca uygun 


1 + 1, 2 + 1 ve 3 +1 daire seçenekleri sunuluyor. Ondörtüç Pendik projesi teslim tarihi 2018 olarak belirlenmiştir..


 Ondörtüç Pendik


Sosyal Olanaklar


Ondörtüç Pendik projesinde; fitness salonu, sosyal tesis, çocuk parkı, yürüyüş alanları, açık ve kapalı otopark, yeşil alan, mağaza, dinlenme alanları,24 saat güvenlik ve daha birçok sosyal donatı sizler için tasarlanmış ve projeye dahil edilmiş durumda.

 

Konum ve Ulaşım

Ondörtüç Pendik projesi, toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatiflerinin çokluğu ile dikkat çekiyor.1.7 km. Sabiha Gökçen Hava alanı, 900 m. Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi mesafesi ile, metro durağına sadece 650 m. mesafede yer almaktadır.Projemiz, AVM'lere, okullara, cafe ve restaurantlara, hastanelere ve daha birçok önemli noktaya oldukça yakın bir konumda yer alıyor.


Web: http://www.ondortuc.com.tr/