Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik'ten bayram kampanyası!

İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik için Ramazan Bayramı'na özel kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor.


İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik için Ramazan Bayramı'na özel kaçırılmayacak bir kampanya düzenliyor. Ondörtüç Pendik'ten bayram boyunca özel avantajlı fiyatlarla konut sahibi olabilmek mümkün.


Gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri olan İnsay Yapı, Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlere devam eden yüzde 15  indirim kampanyasının yanında yüzde 5 Ramazan Bayramı'na özel indirim fırsatı sunuyor. 23 Haziran itibarıyla başlayan kampanya, bayram ertesine kadar devam edecek. 


Banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere Ramazan Bayramı süresince cazip indirim fırsatı sağlayacaklarını söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Konut sahibi olmak isteyenler için sürekli çalışıyoruz. Yeni kampanyalarla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz” dedi. 


Bayramda satış ofisi açık

Ramazan ayına özel sunulan bu kampanyayla ev sahibi olmak isteyenlere bayram sevinci yaşatmak istediklerini ifade eden Çulhalık, Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyen herkesi satış ofislerine beklediklerini söyledi. Bayramda ikinci gün öğleden sonra ve üçüncü gün açık olduklarını anlatan Çulhalık, “Ramazan Bayramı'na özel indirimi kaçırmayın. Ayrıca firma bünyesinde bulunan diğer ödeme koşullarını da gözden geçirin” dedi. 


Ondörtüç Pendik'in ödeme koşullarında pek çok alternatifin bulunduğunu belirten Çulhalık, şöyle konuştu: “Ödeme alternatiflerinden birini banka kredileri oluşturuyor. Banka kredileriyle ev sahibi olmak isteyenlere indirim fırsatı sağlanıyor. Üstelik 240 aya kadar konut kredisi imkanından da yararlanılabiliyor. Diğer bir alternatifi ise peşinatsız ödeme koşulu oluşturuyor. Peşinat ödemek istemeyenlere 24 taksit imkanı getiriliyor.”


Kişiye özel ödeme planı

Ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya gelerek kişiye özel ödeme planı hazırladıklarını söyleyen Çulhalık, “Ondörtüç Pendik'ten ev almak isteyenlerle karşılıklı müzakerelerde bulunuyoruz. Gayrimenkul satın almak isteyenleri dinleyip, nasıl bir ödeme planı ile ev sahibi olabileceğini tartışıyoruz. Önerilerimiz doğrultusunda onların istediği ödeme planını belirliyoruz ya da onların önerilerini dinleyerek, en uygun ödeme planını müşterimize sunuyoruz” diye konuştu. 


232 bin TL'den başlayan fiyatlar

9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor. Üç tip konut seçeneğinin bulunduğu projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Ondörtüç Pendik'te daire büyüklükleri sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 232 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 305 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 450 bin TL'den alıcı buluyor. Projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Haziran ayı olarak belirlendi. 


Merkezi noktalara yakın

Pendik'in merkezinde yer alan Ondörtüç Pendik, merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne üç dakika mesafede yer alan Ondörtüç Pendik, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve hızlı feribota ise 15 dakikalık uzaklıkta bulunuyor.


24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik'te yüksek koruma dikkat çekiyor. Ayrıcalıklı yaşam konseptiyle inşa edilen Ondörtüç Pendik, yüzme havuzu, kapalı otopark ve dinlenme alanlarıyla tüm rakiplerini geride bırakıyor. Projede ayrıca spor alanları, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafeterya alanı ve oturma alanları da yer alıyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo imkanı verilen  projede ayrıca mağaza ve restoranlar da olacak. 


0216 3141414

www.insayyapi.com