Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ondörtüç Pendik’ten yıl sonuna özel fırsatlar!

Ondörtüç Pendik, peşin satışlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 5 + yüzde 10 indirim uyguluyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunuluyor..


İnsay Yapı tarafından inşa edilen Ondörtüç Pendik, yıl sonuna özel yep yeni bir kampanya başlatıyor. Firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar vadelendiren Ondörtüç Pendik, peşin satışlarda liste fiyatı üzerinden yüzde 5 + yüzde 10 indirim uyguluyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunuluyor


Pendik'te inşa ettiği Ondörtüç Pendik ile herkese ayrıcalıklı bir yaşam vadeden İnsay Yapı, yepyeni bir kampanya başlattı. Yıl sonuna özel fiyatlarla yatırımcısına cazip fırsatlar sunan  Ondörtüç Pendik’te son kampanya tarihi 31 Aralık 2016 olarak belirlendi. 


Liste fiyatından yüzde 5 indirim uygulayan Ondörtüç Pendik, firma bünyesinde satışlarını 24 aya kadar vadelendiriyor. Ödemelerini daha uzun süreye yaymak isteyenlere ise banka anlaşmalı 120 ay vade seçeneği sunuluyor. Üstelik banka kredisi ve peşin satışlarda artı olarak yüzde 10 daha iskonto yapılıyor. 


1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere üç tip konut seçeneğine sahip olan projede daire büyüklükleri, sırasıyla ortalama 68, 103 ve 146 metrekare olarak belirlendi. Projede, 1+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 266 bin TL ve 3+1 dairelerin fiyatları ise 419 bin TL'den başlıyor. 9 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilen Ondörtüç Pendik, 241 daire ve 23 ticari birimden oluşuyor.


Projeye yoğun ilgi 

2018'in sonunda  teslim edilecek olan Ondörtüç Pendik’in, yoğun ilgiyle karşılaştığını bildiren İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, yıl sonuna özel sunulan yüzde 5 indirim uygulamasının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyledi. Çulhalık, ödeme seçenekleriyle yatırımcısının ayrıca işini kolaylaştırdıklarını belirtti.


0216 3141414

www.insayyapi.com