Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

One Tower – Oran / Ankara, İTO Yatırım

Özçelik-İmaj-Tan ortaklığıyla kurulan İTO Yatırım’ın Ankara Oran’da hayata geçirdiği 185 metre yüksekliğindeki 48 katlı karma projesidir. One Tower projesinde 306 konut ve AVM bölümünde 30 bin 500 m2’lik ticari alan satıştadır. One Tower projesinde konut ve dükkanlar Mayıs 2015’te teslim edilecek.One Tower – Oran / Ankara, İTO Yatırım
One Tower


Proje künyesi


Lokasyon: Oran, Ankara

Toplam arsa: 190 bin 183 metrekare

İnşaata başlama tarihi: Mayıs 2013

İnşaatı bitirme tarihi: Mayıs 2015 

Yatırım bedeli: -

Ünite sayısı: 306 konut, AVM’de 30 bin 500 m2

Mimarı: Tabanlıoğlu Mimarlık


Fiyat ve ödeme

Metrekare fiyatları: Ortalama 5300 TL

Ödeme koşulları: Yüzde 25 peşinat ve yüzde 75 kredi veya firma bünyesi içinde 24 ay vade


Proje konumu 


Çevredeki okullar: 

Hastaneler: Acıbadem Hastanesi

Çevre yollara uzaklığı: Ankara Çevre Yoluna 10 KM 


İletişim Bilgileri: (312) 483 03 03One Tower – Oran / Ankara, İTO Yatırım


One Tower nerede?

İmaj, Özçelik ve Tan Ortaklığı imzası ile hayata geçirilen One Tower projesi lokasyon olarak Ankara Oran'da konumlandırılıyor.


İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik’ten alınan bilgiye göre, 1150 rakımla Ankara’nın en yüksek bölgelerinden Oran’da inşa edilen One Tower’da yer alan 12 ayrı tip ve büyüklükteki 306 residence dairesinin satışına kısa süre önce başlandı. Panora AVM’nin yanında inşa edilen One Tower’da anahtar teslimleri Mayıs 2015’te yapılacak.One Tower projesinin mimarı kimdir? Projede neler var?


Mimari tasarımını Tabanlıoğlu Mimarlık’ın yaptığı One Tower’ın sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları (lounge, özel davet mekanları, toplantı salonları), çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, bilardo salonu, satranç salonu, dart salonu ve yönetim ofisleri bulunacak.


One Tower’da güvenlik hizmeti, vale hizmeti, concierge hizmetleri (alışveriş desteği, temizlik hizmeti, ilaç tedariği, çiçek gönderimi, kuru temizleme/lostra ve terzi hizmetleri, kurye ile posta gönderimi, sosyal tesis rezervasyon işlemleri, catering/davet organizasyonu, çocuk bakım hizmeti, araç kiralama hizmeti, bilet/otel/tur organizasyon), teknik destek (bakım/onarım) hizmetleri verilecek.


2 kule halinde yükselen One Tower Ankara projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon penthouse tipinde konut alternatifleri yer alıyor. One Tower ne zaman teslim sorusuna yanıt olarak 2015 Mayıs cevabı veriliyor.One Tower konutlarının özellikleri nelerdir?


190 bin 183 metrekare arsa alanına sahip olan Ankara One Tower Evleri toplamda 306 adet daireden meydana geliyor. 


One Tower Ankara Konutlarında yer alan daireler minimum 112,2 metrekare büyüklüğe sahip. 


One Tower fiyat listesi hakkında detaylı bilgi almak için 0312 483 03 03 no'lu telefon numarasını arayabilirsiniz. One Tower AVM’nin özellikleri neler? 


Başkentteki alışveriş merkezi anlayışını baştan sona yenilemeye hazırlanan One Tower AVM, granitle kaplı “ soğuk ” AVM atmosferini yapı malzemelerinde ezber bozarak “sıcak” hale getirmek istiyor...


Vakit geçirmek için sıklıkla tercih edilen alışveriş merkezleri git gide birbirine benzerken, Ankara’nın en modern alışveriş merkezi olma hedefiyle yola çıkan One Tower AVM, fark yaratmak için çalışıyor.


Başkent’in önemli yerleşim yerlerinden Oran’da inşa edilen One Tower Kule Konut ve AVM projesinde yer alan alışveriş merkezi, bölgede yeni bir yaşam alanı yapmak üzere harekete geçti. 5 katlı olarak inşa edilen One Tower AVM, Başkent halkına kaliteli alışverişin kapılarını açmasının yanı sıra Türkiye’nin “en sıcak” AVM’si olmayı amaçlıyor.


AVM’lerin granit ve paslanmaz çelik gibi malzemelerle inşa edilmesi sebebiyle yapı itibariyle soğuk bir görünüşü olduğunu anlatan İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, One Tower AVM’nin müşterilere “sıcak ve samimi” gelmesini sağlamak istediklerini söyledi.


Ankara’da her geçen yıl artan alışveriş merkezleri arasında fark yaratmak istediklerini ifade eden Özçelik, “İnşa edilen tüm AVM’ler birbirine benziyor. İnsanların genelde vakit geçirmek için tercih ettiği ve cazibe merkezi olması gereken alışveriş merkezleri, yapısında kullanılan malzemelerden dolayı soğuk bir görünüme sahip. Biz One Tower AVM’de bu imajı yıkmak istiyoruz. Amacımız alışveriş tutkunlarının tercih edeceği sıcak bir adres olmakla birlikte, insanların ailece keyif alabileceği bir alışveriş merkezini hayata geçirmek” diye konuştu.


Bu kapsamda AVM inşaatında kullandıkları malzemeleri özenle seçtiklerini belirten Özçelik, One Tower AVM’de ahşap kaplamaların öne çıktığı iç dekorasyonda, yeşil ve su ile bütünleşmiş iç mekanlarla sıcaklık duygusu yaratmayı hedeflediklerini ifade etti.


Özçelik, şöyle konuştu:


“Soğuk AVM görünümünü yıkmak için One Tower AVM’yi ahşap kaplamalarla zenginleştirdik. Ayrıca AVM içinde bitkilere de yer vererek samimi ve keyifli bir ortam oluşturmayı amaçladık. Bizim hedefimiz ülke genelindeki AVM’ler içinde farkımızı ortaya koymak. Başkent’teki AVM’lere de yeni bir soluk getirmek istiyoruz. One Tower AVM’de konuklarımız hem kaliteye ulaşacak, hem de kendilerini evlerinde gibi hissederek keyifli bir alışveriş imkanı bulacak.”


One Tower AVM’nin sosyal yaşamın bölgedeki merkezi olarak kurgulandığını ve bu kapsamda bol ve keyifli restoranların da alışveriş merkezi içerisinde yer alacağını kaydeden Özçelik, 38 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan AVM’nin bölgedeki talebi karşılayacağını belirtti.


One Tower AVM’de iç mekanlar kadar dış mekanların da özenle tasarlandığına işaret eden Özçelik, “One Tower AVM, alışveriş alanları kadar yeme-içme ve gezinti alanları ile de dikkatleri üzerine çekecek. AVM, sadece konut kullanıcıları ve alışveriş yapacakları değil, bir buluşma noktası olarak tüm Ankaralıları 360 derece kent manzarası eşliğinde bir araya gelmeye davet ediyor” dedi.One Tower projesini hayata geçiren İTO Yatırım hakkında detaylı bilgiler neler?


ÖZÇELİK-İMAJ-TAN şirketlerinin ortaklığı olan İTO Yatırım, Ankara'nın en iddialı konut ve alışveriş merkezini inşa etme hedefiyle kurulmuştur. Firmaların güçlerini bir araya getirerek başarılı bir ortaklık modeli kuran Orhan Tan, Ahmet Pelit ve Özkan Özçelik, inşaat sektöründe yüksek nitelikli projelere imza atmışlardır. 


Kaliteli projeleri ve üretimleri; konut, iş merkezi, alışveriş merkezi ve otel uygulamaları inşaat sektöründe model alınmaktadır. Vizyoner yapısı sayesinde faaliyet alanlarını her geçen gün genişleten ÖZÇELİK-İMAJ-TAN, tamamlamayı hedefledikleri yeni ve büyük projeleri ile beraber, başta Ankara olmak üzere yurt içi ve yurt dışında etkinlik alanlarını genişletmeye devam etmektedir. Ankara'nın gözde semti Çayyolu'nun en popüler bölgesinin oluşumunu, bizzat inşa ettiği yapılar sayesinde sağlamış olan ÖZÇELİK-İMAJ-TAN'a ait bazı iş merkezi ve konut projeleri şöyledir; Lotus Çayyolu 1-2; Konsept Çayyolu, İdeal Park, Dora Park, Gezgin 1-2, Kaleli, Özçelik İmaj İş Merkezi, Çayyolu İş Kompleksi. Firma aynı zamanda Ankara'da Hilton Garden Inn'I inşa etmektedir.One Tower projesinde kim, ne yaptı?


Mimâri : Tabanlıoğlu Mimârlık


İç Mimâri : Tabanlıoğlu Mimârlık Cephe : CWG


Statik : Taylan Karabey Trafik : Ulaşım-Art


Mekanik : Metta Rüzgâr Tüneli Testi : BMT Fluid Mechanics


Elektrik : Promete Zemin Etüd & Geoteknik : Toker


Altyapı : SİGAL 


İksa : Toker 


Peyzaj : Cey PeyzajOne Tower iletişim ve ulaşım bilgileri neler?


Satış Ofisi


Adres: Kudüs Cad. No:6 Oran Mah. / Ankara

Tel: (312) 483 03 03
E-Mail: bilgi@onetower.com.tr

Oran Merkez Ofis


Adres: Kudüs Cad. No:6 Oran / Ankara
Tel: (312) 491 78 78
Faks: (312) 491 78 89 

E-Mail: bilgi@itoyatirim.com.tr 


Web: www.itoyatirim.com.trÇayyolu Merkez Ofis


Adres: Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı Yolu Üzeri 2846 Sokak 2/J-2 Çayyolu - Yenimahalle / Ankara 

Tel: (312) 242 17 17

Faks: (312) 242 17 77 


E-Mail: bilgi@ozcelikimaj.com Web: www.onetower.com.tr


One Tower – Oran / Ankara, İTO Yatırım