Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Onur Park Life Evleri'nde 399 bin liraya 2+1!

46 bin metrekare arsa üzerinde yükselen ve 718 konutun yer aldığı Onur Park Life, konumuyla öne çıkıyor. Projede fiyatlar 399 bin liradan başlıyor..


46 bin metrekare arsa üzerinde yükselen ve 718 konutun yer aldığı Onur Park Life, konumuyla öne çıkıyor. Aile konseptiyle yatırımcıların gözdesi hâline gelen projede 2+1 dairelerin satış fiyatı 399 bin liradan başlıyor. 


2018 yılı içerisinde teslimleri gerçekleştirilecek olan Onur Park Life projesi Esenyurt gişelere 600 metre, Akbatı AVM'ye 500 metre, planlanan metro istasyonuna 300 metre uzaklıkta yükseliyor. Yüzde 50'si yeşil alana ayrılan projede tüm ihtiyaçlara cevap verecek ticari birimler bulunuyor. 


Ev almak isteyenler için bankalarla özel anlaşma yapılan Onur Park Life projesinde 120 ay vade için yüzde 0,69 oran uygulanıyor. Şirket bünyesinde de cazip ödeme fırsatlarının bulunduğu projede yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, kapalı otoparktan Türk hamamına, fitness merkezinden yürüyüş parkuruna kadar birçok sosyal donatı alanı bir arada sunuluyor. 


http://www.onurparklife.com/