Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

OtoWorld Asya

İstanbul’un Anadolu yakasının ilk ve tek 'Oto AVM' projesidir. Oto World Asya, Pendik'te Kurtköy bölgesinde konumlandırıldı.OtoWorld Asya nerede?


Otomotiv pazarı için büyük önem taşıyan proje İstanbul’un Pendik İlçesi’nde inşa ediliyor. Projenin konumu, ulaşım açısından avantajlar sunması ve büyük yatırımların merkezini oluşturan bir bölge olması nedeniyle Pendik olarak belirlendi. Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşısında, 333 metre TEM E-5 bağlantı yoluna cepheli olarak konumlandırıldı. Otoworld Asya, bu konumuyla İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa zamanda ulaşım imkanı veriyor.


OtoWorld Asya


OtoWorld Asya’yı kimler yapıyor?


OtoWorld Asya inşaat sektörünün iki deneyimli firması Has Şirketler Grubu ile Evra Group ortaklığıyla hayata geçiriliyor.


OtoWorld Asya


OtoWorld Asya’da neler olacak?


OtoWorld Asya’da otomotiv sektöründe hizmet veren üretici, distribütör ve 2. el galeri sahipleri yer alacak. Oto World Asya 365 adet işyerinden oluşuyor. Bu işyerlerinin 0 ve 2. el showroom, oto servis, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanıyor.


OtoWorld Asya


OtoWorld Asya’da galeri fiyatları kaç TL’den başlıyor?


Pendik OtoWorld Asya'nın içerisindeki araba galerinde alan büyüklüğü 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor. 2013 Mart ayı itibariyle metrekare birim fiyatı 3 bin 200 TL'den başlayan OtoWorld Asya’da banka kredisi kullanma imkanı mevcut. Projenin ödemesinde tutarın yarısına kadar kredi kullanılabiliyor. Projenin teslimi 2014 yılının Aralık ayında yapılacak. 


170 milyon TL yatırım değerine sahip Otoworld Asya'nın arsa alanı 22 bin 275 metrekareye yayılıyor.  Toplam inşaat alanı 95 bin metrekare olan Oto World Asya Pendik'te toplam 365 galeri bulunuyor.


OtoWorld Asya


OtoWorld Asya projesine nasıl gidilir?


Sabiha Gökçen Havaalanı’nın ile iç içe bir konumda yer alan Oto World Asya, sahil yolu, E- 5 ve TEM otoyollarının birleştiği noktada yer alıyor. İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa zamanda ulaşım imkanı bulunan Oto World Asya, konumuyla da öne çıkıyor.


OtoWorld Asya


OtoWorld Asya'nın iletişim bilgileri neler?


OtoWorld Asya Satış Ofisi

Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri, Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı Pendik/İstanbul

Tel : +90 216 392 22 22 (Pbx)

Faks : +90 216 506 11 98

E-mail : info@otoworld.com.tr

www.otoworld.com.trÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı