Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Özgül Yücel – Mimar - Vekon Prefabrik

Vekon Prefabrik’in yeni Genel Müdürü’dür. Mimar Özgül Yücel, 16 Aralık 2013 tarihinde Vekon Prefabrik Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır. Yücel, holding bünyesindeki şirketler içinde genel müdür olarak görev alan ilk kadın oldu.


Özgül Yücel – Mimar - Vekon Prefabrik
Vekon Prefabrik Genel Müdürü, Mimar Özgül Yücel


Özgül Yücel nereden mezun?

Mimar Özgül Yücel, Vefa Holding bünyesindeki Vekon Prefabrike Yapı Çözümleri A.Ş. Genel Müdürlüğü’ne 16 Aralık 2013 tarihinde atandı. Özgül Yücel, 2001 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun...
 

Özgül Yücel, Vefa Holding’teki kariyerine ne zaman ve hangi görevle başladı?

1979 yılında İstanbul’da doğan Özgül Yücel, mezuniyetinin ardından proje ve taahhüt firmalarında şantiye ve proje yöneticisi olarak deneyim kazanan Yücel, 2004 yılında başlayan Vefa kariyerine Pazarlama Müdür Yardımcısı olarak adım attı.


Özgül Yücel, hangi projelere imza attı?

2005 yılında Türkiye’nin ilk pratik hazır konut çözümü olan Nestavilla markasının oluşumuna, ürünün geliştirme ve satış süreçleri ile katkı sağladı. 2006 yılından itibaren ekibiyle birlikte Vekon’un özellikle yurtdışında iş yapan büyük müteahhit firmalara çözümler sunan bir marka olması için çalıştı. Özgül Yücel,son olarak Pazarlama ve Satış Direktörlüğü görevini üstlendiği Vekon’daki kariyerine Genel Müdür olarak devam ediyor.

Evli ve 11 yaşında ikiz erkek çocuk sahibi olan Özgül Yücel, iş hayatındaki başarının istikrarlı bir özel hayat ile verimli çalışmadan geçtiğine inanıyor. İnovasyonun gücüne inanan Yücel, inovatif düşünce tarzının kişisel gelişimin yanında ekip başarısını da yükselttiğini düşünüyor.


Özgül Yücel ve Vekon Holding iletişim bilgileri nelerdir?

Merkez

Adres: E-5 Yanyol Cad.No:180 34896 Alt Kaynarca - Pendik - İstanbul
Tel: 0 216 390 47 77 (pbx)
Faks: 0 216 354 65 55
E-Posta: vefa@vefagroup.com
Web: http://www.vekon.com.tr/Default.aspx