Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Özül İnşaat

NEP Şirketler Grubu’na ait Özül İnşaat Ltd. Şti., 2006 yılında PERVEZ İSMAİL Tarafından inşaat ve dış ticaret işleri ile iştigal etmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur.Özül İnşaat ne zaman kuruldu?


NEP Şirketler Grubu’na ait Özül İnşaat Ltd. Şti., 2006 yılında PERVEZ İSMAİL Tarafından inşaat ve dış ticaret işleri ile iştigal etmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur.

Batıkent’te bir çok konut projesini tamamladıktan sonra Azerbaycan'da Qafqaz Hotel Zincirine ait bircok otel projesinde yer almış, Bazı fabrika ve Qebele Airport Projesini yürütmüştür.

Şirketimiz ortağı olduğu ENPARK A.Ş. ile birlikte Beytepe’de Ankara’nın en prestijli projesi olan Nepoffice, ENPARK Beytepe ve yeni başlamakta olan ENPARK TOWER Söğütözü projesini gerçekleştirmektedir. Sektörde çalışmalarına hızla devam eden şirketimiz çeşitli semtlerde orta ve lux sınıfta konut, yeni nesil tabir edilen modern ofis projelerini sürdürmektedir. Ayrıca Enpark A.Ş. ile birlikte enerji sektörüne de girmiş olan firmamız faaliyetlerin bu konuda da sürdürme gayretindedir.

Özül İnşaat Şirketi’nin kuruluşundan bugüne öncelikli amacı; orta gelir gurubuna hitap eden ancak lux konutlarda aranan tüm özelliklere haiz; betonarmesi ve kullanılan tüm malzemeler, sistem çözümleri ile içinde oturan kişiye gönül huzuru verecek, enerji verimliliği yüksek, ergonomik, ekonomik, depreme dayanıklı konutlar inşaa etmektir. Bu amaç doğrultusunda orta gelirli halkımıza Batıkentte konut üretirken finansman ihtiyacımızı karşılamak amacı ile diğer semtlerde yüksek gelir gurubuna hitap eden projeler üretmekteyiz.

Lansmanını yaptığımız ofis projemize adını veren NEP Şirketler Grubu ; ilk olarak kurucularımızdan Sayın Perviz İsmail Bey’in şirketi NEP ENGINEERING Azerbaycan’da 1993 yılında kurulması ile faaliyetlerine başlamıştır. Bir çok büyük prestijli projeye imza attarken NEP Engineering, NEP Frost, Nep MMC şirketleri ile faaliyetlerini çeşitlendirmiş sonrasında faaliyetlerini Türkiye’de de sürdürmek amacı ile 2010 yılında NEP MÜHENDİSLİK adında Ankara'da bir şirket kurmuştur. NEP firması, Türkiye ve Azerbaycan’da büyük ölcekli projelerde ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, elektrik sistemlerini kapsayan komple Elektro-Mekanik sistem taahhütleri yapmaktadır.

Adres: Alınteri Bul. No:134 Ostim Ankara - TURKEY

Tel:  +90 (312) 385 44 92  +90 (312) 385 44 92

Faks: +90 (312) 385 56 35

Web: www.nep.com.tr