Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Özyurtlar 1CoastalCity Evleri teslim ediliyor!

3 blokta 208 daireden meydana gelen Özyurtlar 1CoastalCity Evleri teslim ediliyor. Projede 1 oda 1 salon tipli dairelerin fiyatları 240 bin liradan başlıyor..


Özyurtlar İnşaat'ın 1CoastalCity projesinde teslimatlara başlandı. Country yaşam tarzının hakim olduğu projede standartlar üst seviyede tutuluyor. 1CoastalCity, özel teraslı daireleri ile deniz ve gökyüzünün maviliklerini evin içine kadar taşıyor. 


3 blok üzerine kurulan lCoastalCity toplam 208 daireden oluşuyor. 47 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip olan projede, 1 + 1,2+1,3 + 1,4+1 ve penthouse daireler yer alıyor. 1 + 1 dairelerin fiyatları 240 bin liradan başlarken, 4+1 daireler 1 milyon 90 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede penthouse daireler ise 2 milyon 650 bin liradan fiyatlandırılıyor. Ayrıca, 27 adet ticari ünitenin yer aldığı lCoastalCity'de 46 metrekareler 688 bin TL, 190 metrekareler 938 bin TL, bin 180 metrekareler ise 5 milyon 938 bin TL'den alıcı buluyor.


Evlerin ankastre beyaz eşyalı ve klimalı olarak teslim edileceği projede her daireye 10 metrekarelik bir depo da veriliyor. Sosyal donatılarıyla öne çıkan lCoastalCity'de sauna, açık/kapalı yüzme havuzu, fitness çenter, sinema odası, çocuk oyun odaları, cafe-bar, tuz odası ve Türk hamamı yer alıyor. 


Açıklamada görüşlerine yer verilen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, önceki günlerde Ncadde Agora'yı yatırımcısıyla buluşturduklarını, şimdi de 1CoastalCity'yi yatırımcısına teslim etmeye hazırlandıklarını belirterek, üst üste teslim heyecanı yaşadıklarını kaydetti."1CoastalCity'nin, Özyurtlar İnşaat'ın bugüne kadar yaptığı projelerden farklı olduğunu vurgulayan Özyurt, "1CoastalCity ultra lüks bir proje olarak inşa edildi. Projeden pek çok yabancı ev sahibi olurken, satışların çoğu da tamamlandı. Birinci kalite malzemenin kullanıldığı projede teraslı ve deniz manzaralı daireler büyük ilgi gördü. Bir projemizi daha teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz." ifadelerini kullandı. 


Özyurt, lCostalCity'nin avlusuna yapılacak peyzaj çalışmasının yerine çocuklar için park ve eğlence ekipmanları konulacağını da bildirdi.


Web: http://www.1coastalcity.com/


Hürriyet